Obserwuj w Google News

Katarzyna Bosacka poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Zdradziła swoje plany

2 min. czytania
06.07.2023 14:48
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji. Dziennikarka dostała nową pracę. Czy zostanie prowadzącą „Dzień Dobry TVN” i zastąpi zwolnionych prezenterów? Gwiazda zdradziła swoje zawodowe plany.

katarzyna-bosacka-poprowadzi-dzień-dobry-tvn-zdradziła-swoje-plany
fot. Michał Żebrowski/Dzień Dobry TVN/East News

Dzień Dobry TVN” zaskoczyło widzów i pożegnało aż pięciu prowadzących śniadaniówki. W porannym programie TVN mają zajść poważne zmiany. Odświeżone zostanie studiu, a ekipa ponoć ma „małpować z TVP”. Widzowie jeszcze nie zdążyli otrząsnąć się po informacji o zwolnieniach, a w mediach już huczy o nowych gospodarzach śniadaniowego programu. Jedną z prowadzących ma zostać Katarzyna Bosacka. Gwiazda zdradziła swoje zawodowe plany. Widzowie długo na to czekali.

Katarzyna Bosacka nową prowadzącą „Dzień Dobry TVN”? „Wracam do telewizji”

„Dzień Dobry TVN” wciąż prowadzą Dorota Wellman, Marcin Prokop, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. W wakacyjnych wydaniach programu pojawiły się jednak nowe twarze. Według niektórych władze TVN sprawdzają, kto może zasłużyć na awans i zostać w „DDTVN” na stałe.

Według innych informacji pod uwagę jako gospodynie śniadaniówki brane są Katarzyna Dowbor i Marzena Rogalska. Wcześniej mówiło się także o Aleksandrze Kwaśniewskiej, jednak córka prezydenta zdementowała te plotki. Teraz widzowie zostali zaskoczeni kolejnymi doniesieniami o nowych gwiazdach „DDTVN”.

Redakcja poleca

Producenci ponoć zastanawiają się nad zatrudnieniem Doroty Szelągowskiej, Martyny Wojciechowskiej i Katarzyny Bosackiej. Projektantka wnętrz już zabrała głos w sprawie jej angażu do śniadaniówki. Wojciechowska zaczęła podsycać plotki o nowym miejscu pracy. Na szczery komentarz zdecydowała się jedynie Katarzyna Bosacka.

- Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę! Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki! - poprosiła fanów.

Czy oznacza to, że już wkrótce gwiazda dołączy do ekipy „Dzień Dobry TVN”? Na odpowiedź widzowie prawdopodobnie będą musieli poczekać do prezentacji jesiennej ramówki TVN.

Redakcja poleca
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska