Obserwuj w Google News

Joanna Racewicz gorzko o zwolnieniach w „Dzień Dobry TVN”. „Okrutne metody”

2 min. czytania
30.06.2023 14:57
Zareaguj Reakcja

„Dzień Dobry TVN” zaskoczyło widzów zwolnieniem pięciu prowadzących. Zmiany w śniadaniówce TVN gorzko oceniła Joanna Racewicz. W przeszłości sama też została nagle wyrzucona z pracy.

joanna-racewicz-gorzko-o-zwolnieniach-w-dzień-dobry-tvn-okrutne-metody
fot. VIPHOTO/East News, MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Widzowie „ Dzień Dobry TVN” niedawno pożegnali się z piątką prowadzących ich ulubionej śniadaniówki. W porannym programie TVN zabraknie Małgorzaty Ohme, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika. Pracę straciły też Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazdy otrzymały jednak na osłodę nowe programy w stacji.

W mediach aż huczy od plotek, kto może zastąpić zwolnionych prezenterów. Pod uwagę brane są ponoć Katarzyna Dowbor i Marzena Rogalska. Producenci „DDTVN” zdążyli już ogłosić, że nowe twarze widzowie zobaczą jeszcze w wakacje. Podczas gdy wszyscy mówią o nowych gospodarzach śniadaniówki, Joanna Racewicz postanowiła wypowiedzieć się na temat zwolnień w TVN. Dziennikarka gorzko oceniła decyzję władz stacji.

Joanna Racewicz krytykuje zwolnienia w „Dzień Dobry TVN”. „Znam to uczucie”

Prezenterka porozmawiała z reporterką Jastrząb Post, która zapytała ją o zakończenie współpracy ekipy „Dzień Dobry TVN” z prezenterami. Joanna Racewicz lata temu także nagle straciła pracę w TVP. Gwiazda doskonale wie, co przeżywają jej koledzy z branży.

- Rozumiem wszelkie zmiany dotyczące telewizji. Ten ruch jest jej esencją, zmiana jest esencją. Jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. To oczywiste. Problem polega tylko na tym, jak o tym zostają poinformowani ci, których ta zmiana dotyczy - rozpoczęła swoją wypowiedź dziennikarka.

Redakcja poleca

Racewicz zastanawia się, czy gwiazdom TVN wystarczająco wcześnie przekazano wieści o zwolnieniach. W przeszłości prezenterka miała złe doświadczenia z Telewizją Polską. Osoby decyzyjne na Woronicza z dnia na dzień pozbawiły ją pracy.

- Znam uczucie, wiem, jak to jest, bardzo dokładnie, kiedy nagle dowiadujesz się, że w następnym miesiącu już nie pracujesz... Metody są okrutne i absolutnie niestosowne - wspominała ze smutkiem. - Nie wiem, jak to było tam, chociaż mam wrażenie, że ta informacja dotycząca samych prowadzących wyprzedziła informacje medialne o kilka minut. To chyba nie tak powinno wyglądać - skwitowała Racewicz.

Redakcja poleca
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News