Obserwuj w Google News

Eva Evans nie żyje. Aktorka i producentka zostawiła list

2 min. czytania
24.04.2024 07:42

Nie żyje Eva Evans. Gwiazda platformy TikTok oraz aktorka odeszła w wieku 29 lat. Zostawiła list pożegnalny.

Eva Evans nie żyje. Gwiazda TikToka i "Club Rat"  zostawiła list
fot. Shutterstock/Martyn Jandula

Eva Evans nie żyje. Aktorka i gwiazda TikToka zmarła w minionym tygodniu. Jej ciało znaleziono w nocy w sobotę 20 kwietnia – donosi TMZ. Miała 29 lat.

Redakcja poleca

Eva Evans nie żyje

O odejściu Evy Evans poinformowała jej siostra. „Wczoraj moja rodzina otrzymała wiadomość, że zmarła nasza słodka, fantastyczna, pomysłowa, opiekuńcza i zabawna Eva, moja piękna siostra. Po 24 godzinach nadal znajduję się w ciągłym cyklu zaprzeczania i akceptowania tego faktu. Wiem, jak niewiarygodna i trudna będzie do przetworzenia ta wiadomość” – napisała w mediach społecznościowych 27-latka. Pogrzeb Evy Evans miał miejsce 23 kwietnia na dolnym Manhattanie.

Redakcja poleca

Eva Evans zostawiła list

TMZ informuje, że ciało Evy Evans zostało znalezione przez osobę znajomą, która widziała się z nią dzień wcześniej. TikTokerka prawdopodobnie odebrała sobie życie. Źródła, do których dotarł cytowany portal, twierdzą, że na jej ciele nie znaleziono śladów walki.

Osoba, która wezwała na miejsce odpowiednie służby, miała stwierdzić, że nie podejrzewała, iż Eva mogła walczyć z depresją lub być rozchwiana emocjonalnie. TMZ informuje, że Evans zostawiła list, którego treść nie jest na razie znana.

Nie podano jeszcze oficjalnej przyczyny zgonu Evy Evans. Nastąpi to najpewniej po badaniach toksykologicznych.

Redakcja poleca

Kim była Eva Evans?

Eva Evans była aktorką, reżyserką i producentką, którą widzowie Prime Video mogą kojarzyć z 5-odcinkowej produkcji „Club Rat”.

Miała także pokaźne grono obserwujących na TikToku, gdzie tworzyła treści o życiu 20-latków w Nowym Jorku. Jej profil śledziło 300 tysięcy użytkowników, a pod jej filmami pojawiło się ponad 13,5 miliona polubień.

Źródła: Radio ZET/TMZ.com

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:
Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Nie przegap