Obserwuj w Google News

Dorota Szelągowska poprowadzi „Dzień dobry TVN”? Zabrała głos

2 min. czytania
06.07.2023 13:04

Nazwisko Doroty Szelągowskiej pojawiło się na nieoficjalnej liście osób, które mają pojawić się w „Dzień dobry TVN”, zastępując osoby, które odeszły z programu po ostatnich zwolnieniach. Fani gwiazdy nie kryją radości, a teraz głos zabrała ona sama. Skomentowała doniesienia w kilku słowach. Wymownie?

Dorota Szelągowska idzie do "Dzień dobry TVN"?
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych prezenterek, związanych z TVN. Projektantka wnętrz, która zasłynęła z programów o tematyce remontowej, cieszy się bardzo dużą sympatią widzów. Nic dziwnego, że kiedy w mediach gruchnęły wieści, że to właśnie Dorota Szelągowska miałaby zostać jedną z prowadzących „ Dzień dobry TVN”, wielu fanów myślało o tym z wielką radością. Teraz sama zainteresowana zabrała na ten temat głos. Na łamach Pudelka zdradziła całą prawdę o swoim udziale w śniadaniówce TVN.

Dorota Szelągowska w „Dzień dobry TVN”? Skomentowała doniesienia

Z pewnością wielu widzów „Dzień dobry TVN” chętnie zobaczyłoby Dorotę Szelągowską w roli prowadzącej. Projektantka wnętrz cieszy się dużą popularnością i sympatią wśród fanów swoich programów. Uważana jest za osobę ciepłą, serdeczną i otwartą na innych. Nic dziwnego, że wiele osób chętnie widziałoby ją na miejscu prowadzącej śniadaniówkę TVN. Okazuje się jednak, że fani projektantki będą niepocieszeni. Dorota Szelągowska przekazała bowiem, że pogłoski o jej przejściu do „Dzień dobry TVN” są wyssane z palca.

- Wyssane, że bardziej nie można. Właśnie się dowiedziałam z waszej strony o tym […].  Mało jest w życiu rzeczy tak pewnych jak to, że nie będę prowadzić „Dzień Dobry TVN” – poinformowała w wiadomości, którą przesłała redakcji portalu.

Redakcja poleca

Cóż, teraz fani Szelągowskiej już z całą pewnością wiedzą, że ich radość z tego, że gwiazda „Totalnych remontów” mogłaby prowadzić śniadaniówkę w TVN, była przedwczesna.

Przypomnijmy, że wśród nazwisk, które pojawiły się w kontekście „Dzień dobry TVN”, znalazły się także Katarzyna Bosacka oraz Martyna Wojciechowska.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News