Obserwuj w Google News

Kolejna rewolucja w "Dzień Dobry TVN". "Pierwsze tak duże zmiany od lat"

2 min. czytania
02.07.2023 12:14
Zareaguj Reakcja

W "Dzień Dobry TVN" szykuje się kolejna rewolucja, poinformowano o największych od lat zmianach w śniadaniowym programie. Czyżby zapowiadały się kolejne zwolnienia gwiazd TVN?

Kolejna zmiana w "Dzień Dobry TVN"
fot. screen: Instagram @dziendobrytvn

Wielbiciele " Dzień Dobry TVN" musieli niedawno pogodzić się z poważnymi zmianami w swoim ulubionym programie. Ze śniadaniówką pożegnało się pięcioro jej największych gwiazd. Z ekranów zniknęli: Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme. Okazuje się, że to nie koniec rewolucji, którą zaplanowano w formacie. Jak poinformował portal Wirtualne Media, w "Dzień Dobry TVN" szykują się największe zmiany od lat. 

"Dzień Dobry TVN" przejdzie metamorfozę. Kolejne zmiany w programie

Wielu widzów "Dzień Dobry TVN" nerwowo reaguje na zapowiedź kolejnych zmian w programie. Uspokajamy, tym razem nie chodzi o kolejne zwolnienia, ale metamorfozę studia, w którym nagrywany jest śniadaniowy format. Jak dowiedziały się Wirtualne Media, zaplanowano gruntowny remont, który będzie zauważalny dla widzów. 

- W "Dzień dobry TVN" zaplanowano pierwsze tak duże zmiany od lat. Remont obejmie nie tylko wymianę mebli oraz dodatków, ale także całkowite przearanżowanie studia - cytuje portal osobę pracującą w TVN.

Jak widać, TVN stawia na zupełnie nową odsłonę swojego sztandarowego programu.

Redakcja poleca

Wielka zmiana w "Dzień Dobry TVN". Widzowie będą w szoku?

Zapowiadany remont w studio "Dzień Dobry TVN" może okazać się początkiem zupełnie nowej odsłony śniadaniowego formatu. Oczywiście wielbiciele śniadaniówki najbardziej wyczekują ogłoszenia nowych prowadzących. W mediach głośno było między innymi o zatrudnieniu Aleksandry Kwaśniewskiej. Była prowadząca "Miasta kobiet" rozwiała jednak nadzieje wiernych wielbicieli.

- Przykro mi ukrócić tę zabawę, ale to na pewno nie ja - poinformowała w rozmowie z portalem Pudelek.

Jesienna ramówka może być ogromnym zaskoczeniem dla fanów "Dzień Dobry TVN".