Obserwuj w Google News

Ola Kwaśniewska naprawdę idzie do „Dzień dobry TVN”? Przerwała milczenie

2 min. czytania
29.06.2023 12:58
Zareaguj Reakcja

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje o tym, że Aleksandra Kwaśniewska może dołączyć do obsady "Dzień dobry TVN". Teraz głos zabrała sama zainteresowana.

Aleksandra Kwaśniewska przerwała milczenie w sprawie "Dzień dobry TVN"
fot. Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News

Po głośnych zwolnieniach w „ Dzień dobry TVN” widzowie śniadaniówki nadal nie wiedzą, kto poprowadzi ich ulubiony program po wakacjach. Choć niedawno ujawniono gwiazdy letnich odsłon programu, to jednak skład formatu po wakacjach pozostaje nieznany. W mediach wciąż pojawiają się spekulacje o tym, kto znajdzie się w ekipie „Dzień dobry TVN”, a wśród nazwisk wymieniano Katarzynę Dowbor oraz Aleksandrę Kwaśniewską. Teraz ta druga przerwała milczenie w tej sprawie. Już wszystko jasne.

Aleksandra Kwaśniewska zabrała głos w sprawie „Dzień dobry TVN”

Aleksandra Kwaśniewska ma już za sobą kilka lat w telewizji. Przez pewien czas związana była z TVN Style, gdzie prowadziła „Miasto Kobiet”. Program ten zniknął z anteny już dawno temu i, jak informował magazyn Show News, to byłby dobry moment na to, żeby Aleksandra Kwaśniewska znowu mogła zaistnieć na szklanym ekranie. Co więcej, ma ona jeszcze doświadczenie reporterskie, przed laty przygotowywała reportaże, które pojawiały się w „Dzień dobry TVN”. Fakt, że w letniej obsadzie programu znalazły się osoby, które również były związane ze śniadaniówką raczej od innej strony niż prezenterska, pokazuje, że zatrudnienie Kwaśniewskiej wydawało się prawdopodobne. Teraz ona sama jednoznacznie skomentowała te plotki. Na łamach serwisu Pudelek pojawił się jej krótki komentarz w tej sprawie.

- Przykro mi ukrócić tę zabawę, ale to na pewno nie ja – podsumowała krótko, ucinając dalsze spekulacje.

Przypomnijmy, że Aleksandra Kwaśniewska odeszła z TVN Style w atmosferze skandalu, w tle którego było zamieszanie z chorobą alkoholową jej ojca. Było to w 2007 roku, a prezenterka postanowiła publicznie zabrać na ten temat głos podczas jednego z programów. Szefostwo TVN uznało to za mało profesjonalne i zakończyło się rozstaniem Aleksandry Kwaśniewskiej ze stacją.

Redakcja poleca

Wygląda na to, że fanom „Dzień dobry TVN” przyjdzie poczekać dobre kilka tygodni, aż wyjaśni się, kto po wakacjach poprowadzi śniadaniówkę. Latem będą to osoby pozostałe ze „starej” ekipy, czyli Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, oraz nowe osoby: Mateusz Hładki z Gabi Drzewiecką i Robert Stockinger z Anną Senkarą.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS