Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
  • Miasto jest nasze
  • Tokyo Vice
  • Odwilż
  • 9 Zobacz
fot. Materiały prasowe HBO Max

HBO Max to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych w Polsce. W ostatnim czasie bibliotekę HBO Max zasiliły seriale, na które warto zwrócić uwagę. Przyjrzeliśmy się tytułom wartym uwagi na HBO Max.

Seriale HBO Max ostatnich miesięcy, na które warto zwrócić uwagę. Seriale produkcji HBO Max są często wyróżniane przez krytyków i szeroko komentowane w mediach społecznościowych. W ostatnich miesiącach na platformie pojawiło się wiele interesujących tytułów. W galerii podpowiadamy, co warto zobaczyć.

Zobacz także: „Euforia“: w jakich produkcjach obejrzysz gwiazdy serialu? [ZDJĘCIA]

Seriale HBO Max ostatnich miesięcy, na które warto zwrócić uwagę

HBO Max ma dobrą passę w 2022 roku. Platforma zadebiutowała w Polsce w marcu 2022 roku. Od tego czasu na HBO Max pojawiło się wiele interesujących tytułów, którym warto poświęcić czas. Mowa między innymi o serialu "Julia". Produkcja przedstawia losy Julii Child, kobiety, dzięki której powstały telewizyjne programy kulinarne. Julia uparcie dążyła do celu, a ze swojej pasji uczyniła coś, co dało początek jednemu z najpopularniejszych formatów telewizyjnych.

Na uwagę zasługuje również polski serial "Odwilż". Jest to pierwsza oryginalna produkcja HBO Max, która powstała od A do Z w Polsce. W roli głównej występuje Katarzyna Wajda, a towarzyszy jej plejada gwiazd. Jest to opowieść o losach policjantki, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa w Szczecinie.

Warto wyróżnić jeszcze tytuł "Tokyo Vice" - produkcja spotkała się z ciepłym odbiorem widzów. Akcja serialu rozgrywa się w latach 90. w Tokio. Amerykański dziennikarz podejmuję współpracę z jedną z największych japońskich gazet, gdzie rozpoczyna się śledztwo w sprawie korupcji w tokijskiej policji.

loader

Co jeszcze warto zobaczyć na HBO Max? Zdradzamy w galerii.

Zobacz także: Gwiazdy nago: Top 10 aktorek i aktorów, którzy nie bali rozebrać się przed kamerą [ZDJĘCIA]