Elif
  • Przysięga
  • Promyk nadziei
  • Łzy Cennet
  • 9 Zobacz
fot. Materiały prasowe TVP

Tureckie seriale podbiły serca polskich widzów. Od kilku lat produkcje znad Bosforu cieszą się niesłabnącą popularnością. Przypominamy tytuły, które zrobiły w Polsce prawdziwą furorę. Oto najpopularniejsze tureckie seriale.

Najpopularniejsze tureckie seriale. Seriale znad Bosforu można lubić lub nie, ale nie można im odmówić tego, że są niezwykle angażujące i wciągające. Intrygi, dramatyczne rozstania, jeszcze bardziej intensywne przeżywanie miłości - to wszystko dostarczają tureckie produkcje, dlatego nie sposób się dziwić, że są tak bardzo popularne. W naszej galerii przypominamy tytuły, które okazały się w Polsce ogromnym sukcesem.

Zobacz także: Isabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

Najpopularniejsze tureckie seriale. TOP 9 produkcji, które powinien znać każdy fan [TYTUŁY]

Tureckie seriale są emitowane na antenie Telewizji Polskiej, ale też Zoom TV czy dedykowanym do tego kanałom. Produkcje cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, nic dziwnego, że pojawia się ich w polskiej telewizji coraz więcej. Prawdziwym fenomenem było "Wspaniałe stulecie", czyli kostiumowy serial, który był emitowany w latach 2014-2016 w TVP. Produkcja przedstawia losy mieszkańców dworu osmańskiego, gdy panował sułtan Sulejman Wspaniały.

Jeszcze większą popularność zyskała produkcja "Elif". Serial jest do teraz emitowany w Telewizji Polskiej. Przedstawia losy małej dziewczynki, tytułowej Elif, oraz jej najbliższych. Życie Elif nie jest usłane różami. Dziewczynka wpada w kłopoty - często nie ze swojej winy. 

Z wielkim smutkiem widzowie pożegnali produkcję "Więzień miłości" o miłości Zehry i Omera. Serial został zastąpiony przez równie emocjonującego "Promyka nadziei", w którym, co ciekawe, możemy zobaczyć Isabellę Damlę Güvenilir, wcielającą się niegdyś we wspomnianą Elif.

Które jeszcze seriale z Turcji osiągnęły ogromny sukces w Polsce? W naszej galerii przybliżamy wszystkie tytuły.

loader

Zobacz także: Dizi: nowy kanał z tureckimi serialami w Polsce. Gdzie oglądać

RadioZET.pl/