Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska szczerze o swojej przyszłości. Rozważa wyprowadzkę z Polski?

2 min. czytania
24.04.2024 09:06

Ida Nowakowska jeszcze do niedawna była jedną z gwiazd TVP. Kilka tygodni temu musiała się jednak pożegnać z posadą w „Pytaniu na śniadanie” i zrewidować swoje plany na przyszłość. Teraz szykuje się na projekty, które będzie realizować w Stanach Zjednoczonych i Francji. Czy to oznacza, że nie wiąże już swojej kariery z Polską? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w jednym z jej ostatnich wywiadów.

Ida Nowakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

O Idzie Nowakowskiej głośno zrobiło się, kiedy wystąpiła w 1. edycji „You Can Dance - Po prostu tańcz”. Choć programu nie wygrała, jej kariera nabrała tempa. Wiodło jej się na tyle dobrze, że kilka lat później TVN zaprosił ją do popularnego show, by… oceniała innych uczestników. Prawdziwy rozgłos zyskała jednak dopiero po nawiązaniu współpracy z Telewizją Polską. W stacji prowadziła bądź współprowadziła kilka programów. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w „Bake Off Junior”, „Ameryka da się lubić”, „The Voice Kids” i „Pytaniu na śniadanie”.

Jej dobra passa skończyła się na początku tego roku, kiedy w TVP doszło do rewolucji po zmianie władz. Nowakowska, podobnie jak inni prezenterzy śniadaniówki Dwójki, musiała pożegnać się z pracą. Od tej pory nie widuje się jej także w innych projektach realizowanych przez stację. Tancerkę można oglądać jeszcze jedynie w „The Voice Kids”, w odcinkach nagranych w ubiegłym roku. Ku uciesze wielu widzów, była gwiazda TVP pojawi się także w realizowanym na żywo finale 7. edycji muzycznego talent show.

Redakcja poleca

Ida Nowakowska zdradza swoje plany na przyszłość

Popularna tancerka po rozwiązaniu współpracy z TVP nie narzeka jednak na nudę i brak pracy. Ostatnio bardzo dużo podróżuje i realizuje kolejne projekty zawodowe. Wielu zastanawia się nawet, czy prezenterka planuje na stałe wyprowadzić się z Polski. O tę kwestę zdecydowała się podpytać ją Plejada.

- Szczerze mówiąc, ja jestem zawsze w rozjazdach. Tyle ile mogłam, to tak naprawdę byłam. To prawda, że moje życie się teraz tak podzieliło bardziej na Amerykę - dużo czasu teraz będę spędzać w Los Angeles, w Waszyngtonie, również i w Paryżu, bo tam właśnie mam projekty, więc będę je realizować - ale oczywiście punktem zwrotnym wciąż jest Warszawa, Polska - tu też będę realizować różne rzeczy – odpowiedziała, zapewniając, że na razie nie planuje opuścić kraju.

W dalszej części dodała, że o swoich planach zawsze informuje fanów, więc jeśli postawi na spore zmiany, oni dowiedzą się o nich jako pierwsi. - Projekty są bardzo ciekawe, niesamowite i są spełnieniem moich marzeń. Na pewno będę się dzielić tym z moimi fanami, z moją całą grupą, która mnie obserwuje i wspiera - wiem, że oni trzymają kciuki – wspominała w rozmowie z serwisem.

Źródło: Radio ZET/Plejada

Nie przegap