Obserwuj w Google News

To nowe prowadzące „Dzień dobry TVN”? Trzy głośne nazwiska

2 min. czytania
06.07.2023 10:04

Kolejne roszady w „Dzień dobry TVN”? Aż huczy o trzech znanych gwiazdach, które mogą dołączyć do grona prowadzących. Jedna z nich jest ewidentną ulubienicą widzów. Czy przebije Marcina Prokopa i Dorotę Wellman?

Trzy nowe nazwiska w "Dzień dobry TVN"?
fot. screen Instagram dziendobrytvn

Gdy z „Dzień dobry TVN” pożegnali się Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak, spekulowano, kto ich zastąpi. Zaszły też inne zmiany – Ewa Drzyzga wystąpiła w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim, ale widzowie nie przyjęli tego pomysłu zbyt dobrze. Kto wesprze pozostałą szóstkę prowadzących „Dzień dobry TVN”? Trzy głośne nazwiska mają być już w grze.

Zobacz także:  Filip Chajzer zniknął z „Dzień dobry TVN”. Teraz chwali się nową pracą

Dzień dobry TVN: to one zostaną nowymi prowadzącymi?

Po odejściu tylu osób z popularnej śniadaniówki w TVN rozpoczęły się poszukiwania nowych prowadzących, którzy zjednają sobie widzów i będą obdarzani zaufaniem. Oczywiście doświadczenie i profesjonalizm też jest mile widziany. „Super Express” donosi, że stacja ma już trzy kandydatki na miejsce zwolnionych osób.

Miejmy nadzieję, że nie są to plotki, jak w przypadku Aleksandry Kwaśniewskiej – córka prezydenta ostatecznie zdementowała informację, że to ona rankiem będzie pojawiać się w TVN. Teraz w grze ma być ponoć Martyna Wojciechowska, Katarzyna Bosacka i Dorota Szelągowska. Sprawę ułatwia fakt, że pracowały już w TVN i są obeznane z pracą przed kamerą.

Redakcja poleca

- Chcemy zatrudnić prowadzące, które cieszą się sympatią widzów i które są blisko ludzi – cytuje słowa swojego informatora „Super Express”.

Gdy tylko w sieci pojawiły się spekulacje, że Martyna Wojciechowska miałaby dołączyć do ekipy, fani dziennikarki nie posiadali się z radości. Odcinki z jej udziałem zapewne cieszyłyby się ogromną oglądalnością. Z kolei Katarzyna Bosacka edukuje ludzi w temacie jedzenia, ale momentami ma też cięty język. Od Doroty Szelągowskiej dowiedzielibyśmy się wiele o wystroju wnętrz i ogólnej estetyce.

RadioZET.pl/Se.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS