Obserwuj w Google News

Małgorzata Ohme w Polsacie? „Miała już spotkanie z kierownictwem”

2 min. czytania
04.07.2023 14:58

Po głośnych zwolnieniach prowadzących z „Dzień Dobry TVN”, byłe już gwiazdy stacji intensywnie rozglądają się za pracą. Pojawiły się pogłoski, że Małgorzata Ohme znalazła zatrudnienie w Polsacie. Co miałaby tam robić?

Małgorzata Ohme w Polsacie? „Miała już spotkanie z kierownictwem”
fot. Wojciech Olkusnik/East News + Ola Skowron/East News

Do tej pory w kontekście zwolnień i „rewolucji” wymieniano przede wszystkim Polsat. Edward Miszczak w pierwszych miesiącach swojego panowania w nowej stacji sporo pozmieniał i nie obyło się bez przykrych, głośnych pożegnań. Nowa dyrektor programowa TVN-u – Lidia Kazen – również postanowiła na drastyczne zmiany. Z „Dzień Dobry TVN” pożegnało się w ubiegłym tygodniu aż pięciu prowadzących.

Zobacz też:  Ohme przerwała milczenie. To słyszała za kulisami „Dzień dobry TVN”

Małgorzata Ohme w Polsacie? Ma pomysł na show

Jak podnosi „Pudelek”, Małgorzata Ohme po głośnym zwolnieniu nie próżnuje. Prezenterka zamieściła na Instagramie pożegnalny wpis, a niedługo po tym ruszyła z poszukiwaniem pracy. Tabloid wskazuje, że znana psycholożka szuka swojego miejsca u konkurencji.

Ohme miała już odbyć spotkanie z kierownictwem słonecznej stacji. Podobno gwiazda nie czeka na propozycje – przedstawiła swoje pomysły na autorski format.

- To prawda, Ohme była na Ostrobramskiej. Miała tu już spotkanie z kierownictwem kanałów tematycznych i podobno przedstawiła kilka pomysłów na nowe programy, skierowane oczywiście głównie do kobiet –podaje informator portalu.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek też przejdzie do Polsatu? Informator o transferze

Informator „Pudelka” wspomniał również o ewentualnym transferze Małgorzaty Rozenek. Okazuje się, że przejście do nowej stacji takiej gwiazdy, może być bardzo problematyczne.

- O ile transfer Małgosi Rozenek nie wchodzi w grę, tak przejęcie "mniejszego" nazwiska nie byłoby wcale tak dziwne – kontynuuje osoba z Polsatu.

Z kolei Małgorzata Ohme mogłaby wypełnić braki słonecznej stacji. Podobno brakuje tam formatu z motywem psychologii, a przecież była gwiazda TVN-u ma właśnie wykształcenie psychologiczne. Wszystko brzmi pięknie, ale jest jedno „ale”.

- Zwłaszcza że teraz nie mamy w stacji nikogo, kogo smykałką byłyby psychologia i coaching, a to przecież popularne teraz tematy. Dla Gosi pewnie znalazłoby się miejsce na którejś z mniejszych, tematycznych anten. Na przeszkodzie może jednak stanąć fakt, że Ohme jest związana z Onetem, a u nas w Grupie jest inny duży portal – podaje „Pudelek”

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News