Obserwuj w Google News

Ohme przerwała milczenie. To słyszała za kulisami „Dzień dobry TVN”

2 min. czytania
28.06.2023 07:10
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Ohme znalazła się w gronie osób, które zostały zwolnione z „Dzień dobry TVN”. Teraz otworzyła się na temat przykrych komentarzy, jakich musiała wysłuchiwać na planie śniadaniówki.

Małgorzata Ohme krytykowana w Dzień dobry TVN
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Sprawa niespodziewanych zwolnień w „ Dzień dobry TVN” nieco przycichła, a w mediach pojawiają się doniesienia o nowych projektach poszkodowanych gwiazd. Ujawniono m.in. w jakich programach pojawią się Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak i nawet podano stawki, jakie mają zainkasować za swoją pracę. Wciąż nie wiadomo jednak, jakie plany ma Małgorzata Ohme. W niedawnej wypowiedzi była prezenterka „Dzień dobry TVN” przerwała milczenie na temat śniadaniówki. To straszne, co słyszała o sobie za jego kulisami.

Małgorzata Ohme doświadczyła przykrości za kulisami „Dzień dobry TVN”

Małgorzata Ohme była prowadzącą „Dzień dobry TVN” od 2019 roku. Choć uchodziła za jedną z ulubionych gospodyń śniadaniówki – zarówno cenionych przez widzów, jak i ekipę realizatorską – to jednak nie zawsze tak było. Na łamach serwisu Plejada prezenterka zdradziła, że przez swoje zamiłowanie do rzeczy w stylu vintage niejeden raz słyszała na swój temat niemiłe komentarze.

Kocham rzeczy, które są stare. Stare zegarki, starą biżuterię, rzeczy vintage. Przez długi czas w „Dzień dobry TVN” starałam się przemycić te elementy. Byłam uparta, chciałam pokazać aspekty swojego własnego stylu. Ciągle słyszałam: „wyglądasz strasznie”, „nosisz jakieś kuloty”. Nie wszystko, co nosimy na co dzień, dobrze wygląda w telewizji. Trudno mi się było z tym pogodzić

– powiedziała Małgorzata Ohme.

Ostatecznie chyba styl prezenterki został zaakceptowany w redakcji śniadaniówki, bo przez cztery lata swojej pracy w „Dzień dobry TVN” rzeczywiście mogliśmy ją widywać na planie w bardzo oryginalnych stylizacjach. Szybko stały się jej prawdziwym znakiem rozpoznawczym.

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że poza Małgorzatą Ohme w gronie osób zwolnionych z "Dzień dobry TVN" znaleźli się Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Wciąż nie są pewne losy Filipa Chajzera.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS