Obserwuj w Google News

Rozenek i Woźniak-Starak dostały nowe programy. TVN nie oszczędzał na kasie

2 min. czytania
27.06.2023 08:05
Zareaguj Reakcja

Po tym, jak z „Dzień dobry TVN” zwolniono jednocześnie aż pięcioro prowadzących, pojawiały się pytania o to, gdzie teraz będzie można ich zobaczyć. Agnieszce Woźniak-Starak od razu życzono powodzenia w nowym projekcie, a teraz ujawniono, jaka praca czeka na Małgorzatę Rozenek. Już wiadomo, jakie programy dostaną obie panie.

Małgorzata Rozenek i Agnieszka Wożniak-Starak dostały nowe programy w TVN
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS/Wojciech Olkuśnik/East News

Po fali zwolnień w Polsacie niespodziewanie tego samego doświadczyli pracownicy TVN. Widzowie śniadaniówki tej stacji byli zszokowani, kiedy okazało się, że w ramach „odświeżania formatu” i szukania nowego pomysłu na „ Dzień dobry TVN”, zwolnieni zostali nawet najbardziej lubiani prezenterzy. Z programem pożegnali się Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Nie jest również pewne, jaki los czeka  Filipa Chajzera, który od kilku tygodni robi sobie przerwę od pracy. Teraz jednak do widzów płyną wspaniale wieści o tym, gdzie „zaczepiła się” część z prowadzących. „Super Express” ujawnił, w jakich programach zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz Agnieszkę Woźniak-Starak.

Małgorzata Rozenek w nowym programie TVN. Co poprowadzi?

Małgorzata Rozenek od początku swojej pracy w „Dzień dobry TVN” wywoływała u widzów skrajne uczucia. Niestety po wpisach w sieci można było wnioskować, że przez wielu z nich nie jest mile widziana na ekranie. Liczni fani programu wręcz deklarowali, że kiedy prowadzi go Rozenek, oni przełączają kanał albo wprost włączają konkurencyjną śniadaniówkę. Internauci grzmieli nawet, że Rozenek powinna zostać zwolniona, a produkcja powinna bardziej słuchać opinii widzów.

Spadająca oglądalność „DD TVN” najwyraźniej sprawiła, że włodarze stacji postanowili działać i „Perfekcyjna” rzeczywiście została zwolniona. Jednak wiadomo było, iż kwestią czasu jest, że gwiazda jej formatu będzie miała nowy program.

Redakcja poleca

Jak donosi „Super Express”, będzie to program „Bitwa o gości”, w którym występować mają właściciele pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów. Będą oni nawzajem odwiedzać i testować prowadzone przez siebie miejsca. Format emitowany był w wielu krajach i stał się prawdziwym hitem.

Agnieszka Woźniak-Starak w „mafijnej grze”

Tabloid ustalił, że na Agnieszkę Woźniak-Starak czekać ma „The Traitors” – format inspirowany grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na „lojalnych” i „zdrajców”. Ich zadaniem jest ukończenie wyzwań, za które czeka na nich nagroda pieniężna.

Jak informuje „Super Express”, TVN nie oszczędzał na pensjach dla Rozenek i Woźniak-Starak. Obie gwiazdy za jeden sezon zgarną nawet po 300 tysięcy złotych.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS