Obserwuj w Google News

Nowi prowadzący w „Dzień dobry TVN”. To oni zastąpią zwolnionych prezenterów

2 min. czytania
27.06.2023 12:01
Zareaguj Reakcja

„Dzień Dobry TVN” zaskoczy widzów. Wkrótce na ekranie pojawią się zupełnie nowi prowadzący. Zwolnione gwiazdy śniadaniówki TVN doczekają się godnego zastępstwa. Fani programu dobrze znają te nazwiska.

nowi-prowadzący-w-dzień-dobry-tvn-to-oni-zastąpią-zwolnionych-prezenterów
fot. TRICOLORS/East News

Widzowie „ Dzień Dobry TVN” przeżyli niemały szok, gdy poinformowano o zwolnieniu aż pięciu prowadzących śniadaniówki. W porannym programie TVN zabraknie Małgorzaty Ohme, Anny Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika, którzy prawdopodobnie żegnają się ze stacją. Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak na otarcie łez otrzymały nowe programy. Choć w „DDTVN” pozostali Dorota Wellman, Marcin Prokop, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, szybko pojawiły się plotki o zatrudnieniu nowych prezenterów. Producenci śniadaniowego show zapowiedzieli, że jesienią ogłoszą kolejne zmiany. Jednak już teraz wiadomo, kto może zostać gospodarzem „DDTVN”.

„Dzień Dobry TVN” z nowymi prowadzącymi. Zmiany już w wakacje

Według medialnych doniesień śniadaniówkę TVN może poprowadzić Katarzyna Dowbor. Pod uwagę brane są także prowadzące zdjętego z anteny TVN Style „Miasta Kobiet” - Aleksandra Kwaśniewska i Marzena Rogalska. Na tym jednak nie koniec, bowiem dziennikarze Plejady dotarli do informacji, które mogą być wskazówką dla widzów, którzy nie mogą doczekać się ogłoszenia nowych prowadzących.

W lipcu i sierpniu „Dzień Dobry TVN” jak zwykle zmieni się w „Dzień Dobry Wakacje” i będzie emitowane tylko w weekendy. Okres urlopowy wymusi na producentach kolejne zmiany w składzie. Do roli gospodarzy śniadaniówki, tak jak w poprzednich latach, zostaną zatrudnieni prezenterzy związani z poszczególnymi segmentami programu. W obliczu plotek o poszukiwaniach nowych prowadzących trudno nie uznać ich występów za sprawdzian przed ewentualnym objęciem posady na stałe.

Redakcja poleca

Nowi prowadzący w „Dzień Dobry TVN”. To oni mają szansę na awans

Według informacji Plejady „Dzień Dobry Wakacje” na pewno poprowadzą Mateusz Hładki i Robert Stockinger, których typuje się na zastępców Filipa Chajzera. Dalsze losy prezentera w śniadaniówce nie są znane. Aktualnie przebywa on na zwolnieniu lekarskim i nie wspomniano o nim w oświadczeniu producentów „DDTVN”.

W „Dzień Dobry Wakacje” pojawi się także dziennikarka muzyczna i prowadząca „Big Brothera” Gabi Drzewiecka oraz korespondentka „DDTVN” w Wielkiej Brytanii Anna Senkara. O tym, czy którejś z wymienionych gwiazd uda się utrzymać posadę prowadzącego po zakończeniu wakacji, dowiemy się zapewne dopiero jesienią.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS