Obserwuj w Google News

Drzyzga i Skórzyński nie zachwycili widzów „DDTVN”. „Zła decyzja”

2 min. czytania
03.07.2023 10:46
Zareaguj Reakcja

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński pojawili się w niedzielnym wydaniu „Dzień dobry TVN”. Są jednym z nowych duetów i wydawałoby się, że widzowie przyjmą ich z ogromną serdecznością. Zamiast tego apelują o powrót Agnieszki Woźniak-Starak. Co ich tak rozwścieczyło?

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński nie zachwycili w "Dzień dobry TVN"
fot. screen Instagram dziendobrytvn, dziendobry.tvn.pl

„Dzień dobry TVN” straciło po rozstaniu się z aż pięciorgiem prowadzących – z programu odeszli Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Nadal niejasne jest, czy do śniadaniówki wróci Filip Chajzer, który przebywa na urlopie zdrowotnym. W ostatnim wywiadzie zapewniał, że nie rozstaje się z TVN. „DDTVN” postawiło na nowe duety, ale najwidoczniej team Drzyzga- Skórzyński nie przypadł widzom do gustu.

Zobacz także:  Kolejna rewolucja w "Dzień Dobry TVN". "Pierwsze tak duże zmiany od lat"

Dzień dobry TVN: widzowie rozczarowani Ewą Drzyzgą i Krzysztofem Skórzyńskim

Na razie wiadomo, że Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak nie zostaną na lodzie. Byłe prowadzące „Dzień dobry TVN” otrzymają do prowadzenia nowe formaty. Zdecydowano też, że nowy duet stworzą dotychczas im partnerujący Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga. Patrząc na komentarze widzów, to chyba nie była trafna decyzja…

W mediach społecznościowych „Dzień dobry TVN” pojawiło się kilka postów przedstawiających Ewę Drzyzgę i Krzysztofa Skórzyńskiego w akcji. Dawali z siebie wszystko, ale niestety przeważały komentarze, w których widzowie wyrażali tęsknotę za Agnieszką Woźniak-Starak.

- Mam wrażenie że Pani Ewa odżyła w tym duecie. Widać różnicę, oczywiście na plus – oceniano. Zachwycano się również dykcją oraz polszczyzną. Jednak wiele osób z powrotem widziałoby Agnieszkę Woźniak-Starak na ekranie.

- Bez Agnieszki Wożniak Starak niestety to już nie jest to. Program stracił na atrakcyjności. Agnieszka była pełna wigoru, energii. Żal, że jej nie ma - komentowano.

Redakcja poleca

- Niedobra zmiana. Agnieszka Woźniak Starak z Ewą o niebo lepszy duet. Było spontanicznie naturalnie, a przede wszystkim ciekawie, bardziej z wdziękiem. Zła decyzja - oceniła kolejna osoba.

- Stary duet dużo lepszy. Bez Agnieszki program jest bez wyrazu. Całą robotę robił jej temperament, styl, spontaniczność, lubiłam jej komentarze. Nieprzemyślana, zła decyzja - czytamy.

Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News