Obserwuj w Google News

Wpadka gwiazdy TVN. Zapomniała, jaki program prowadzi? [WIDEO]

2 min. czytania
02.07.2023 10:43
Zareaguj Reakcja

Magdalena Łucyan, doskonale znana widzom TVN z "Faktów", zaliczyła zabawną wpadkę na wizji. Dziennikarka pokazała dystans i podzieliła się zabawnym nagraniem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co takiego przytrafiło jej się przed kamerami?

Magdalena Łucyan z TVN zaliczyła wpadkę
fot. screen: Instagram @magda_lucyan

Magdalena Łucyan to popularna polska dziennikarka i prezenterka, doskonale znana widzom TVN. Od 2012 roku współpracuje ze stacją jako prowadząca "Faktów". W 2022 roku na antenie pojawił się program "Rozmowy o końcu świata", w którym rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z ochroną środowiska. Magda, która w lutym 2023 roku została mamą, wróciła do formatu po urlopie macierzyńskim i bardzo szybko zaliczyła wpadkę na wizji.

Magda Łucyan zaliczyła wpadkę. Gwiazda TVN nie wiedziała, jaki program prowadzi?

Magda Łucyan znana jest z poczucia humoru i dystansu do siebie, który udowodniła najnowszym nagraniem opublikowanym na Instagramie. Dziennikarka pokazała fragment programu "Rozmowy o końcu świata", w którym zaliczyła zabawną wpadkę. Na moment zapomniała, jak określić format, który prowadzi.

- To był program "Rozmowy o końcu świata", czyli program, w którym... Jeszcze raz. Zapomniałam, co to za program. Boże, co ja zawsze mówiłam? Tyle miesięcy przerwy - mówi w nagraniu.

Magda w opisie nagrania podkreśliła, jak ważny jest dystans w pracy dziennikarza.

Redakcja poleca

Magda Łucyan pokazała własną wpadkę. Zabawna pomyłka gwiazdy TVN

Magda Łucyan pod opublikowanym na Instagramie nagraniem z własną wpadką stwierdziła, że "powroty bywają ciężkie" i "tylko dystans nas uratuje". Tego samego zdania byli fani dziennikarki, którzy docenili jej poczucie humoru.

- Bardzo urocze zapomnienie.

- Jakie to jest słodkie!

- Spokojnie, baby brain mija po dwóch latach.

- Jesteś top! - czytamy.Jak widać, Magda nawet w chwilach roztargnienia może liczyć na wiernych wielbicieli.