Obserwuj w Google News

Filip Chajzer też zostanie zwolniony z „Dzień dobry TVN”? Zabrał głos

2 min. czytania
30.06.2023 08:19
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer od pewnego czasu robi sobie przerwę od „Dzień dobry TVN” w związku ze swoim zdrowiem. Fani zastanawiają się, czy po niedawnych zwolnieniach w śniadaniówce i dla niego nie zabraknie miejsca. Prezenter zabrał głos na ten temat.

Filip Chajzer tez odejdzie z DD TVN?
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Kiedy w czwartek 22 czerwca gruchnęły wieści o tym, że aż pięć osób spośród prowadzących „Dzień dobry TVN” znika z programu, Filip Chajzer od pewnego czasu był już nieobecny w śniadaniówce. Teraz, po zwolnieniach, wciąż nie jest pewne, czy i jego dosięgnął powiew zmian. Jego współpartnerka, Małgorzata Ohme, pożegnała się z formatem, ale to wcale nie przesądza o tym, by taki sam los miał na pewno spotkać i Filipa. Podobnie zresztą było z innymi duetami: po odejściu Wozniak-Starak i Rozenek ich współpartnerzy zostali połączeni w parę. Widzowie śniadaniówki są ciekawi, czy taki los spotka także Chajzera. Pojawiają się już spekulacje, że przy zwolnieniach Filipa nie oszczędzono. Teraz sam prezenter zabrał w tej sprawie głos.

Filip Chajzer też pożegna się z „Dzień dobry TVN”?

Od zwolnień w śniadaniówce minęło już kilka dni, a na profilu Filipa Chajzera nie pojawiły się żadne odniesienia do śniadaniówki. Co prawda prezenter skomentował niedawno odejście Małgorzaty Ohme, kierując w jej stronę wiele miłych słów, ale poza tym nie poruszył tematu zwolnień ani nie wyraził o tym swojej opinii. Być może nie jest to dziwne, skoro gwiazdor „DDTVN” od kilku tygodni poświęca się sprawom osobistym, a przede wszystkim sprawom zdrowotnym, które były główną przyczyną jego przerwy od „Dzień dobry TVN”. Ale teraz wygląda to tak, jakby kompletnie odciął się już od formatu.

Redakcja poleca

Ostatnio na Instagramie pokazywał wpisy z wykańczania swojego domu i chwalił się m.in. pięknym tarasem. Wrzucił też zdjęcia ze spotkania z mamą i siostrą, a każdy post opowiada o kontemplacji bieżącej chwili. Filip Chajzer zdaje się tryskać mądrymi sentencjami, niemal coachingowo opisując różne trudne życiowe sytuacje i znajdując sposoby na przemyślenie różnych spraw w swojej codzienności.

Pod postami Filipa pojawiają się komentarze o „Dzień dobry TVN”. Niektórzy piszą, że prezentera w programie brakuje. Choć nie odpowiedział na te komentarze, to głos zabrał na łamach Faktu. W krótkiej wypowiedzi przekazał, że zakłada nowy biznes, ale dodał także, że nie żegna się ze śniadaniówką na dobre. Wszystko zatem wydaje się być już jasne.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News