Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor dołączyła do TVN? Pokazała zdjęcia z planu. "Szykuję niespodziankę" [FOTO]

2 min. czytania
02.07.2023 14:47
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor szybko wróciła do pracy po zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom". Dziennikarka w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z planu nowego projektu. Czy rzeczywiście została gwiazdą TVN?

Katarzyna Dowbor już pracuje w TVN?
fot. screen: Instagram @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor zyskała ogromną sympatię widzów nie tylko dzięki zawodowemu profesjonalizmowi, ale także niezwykłej energii i uśmiechowi. Jedna z najbardziej doświadczonych polskich prezenterek telewizyjnych podbijała serca fanów jako prowadząca " Nasz nowy dom". Kiedy nieoczekiwanie została zwolniona z programu, a jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska, w sieci zawrzało. Okazuje się jednak, że 64-latka nie czekała długo na nowe zawodowe wyzwania. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z planu nowego projektu.

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcia z planu. Była gwiazda "Nasz nowy dom" wraca do telewizji

Na profilu Katarzyny Dowbor na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których możemy podziwiać dziennikarkę przy pracy. Na fotografiach była gwiazda "Nasz nowy dom" prezentuje się przed kamerą i w garderobie. Katarzyna informowała wcześniej, że zawodowo wybrała się do Brukseli. Tym razem zdradziła, że przygotowała dla swoich wiernych fanów coś wyjątkowego.

- Szykuję dla was niespodziankę! - zapowiedziała w opisie galerii.

W komentarzach pojawiły się opinie, że Katarzyna chwali się współpracą z TVN.

Redakcja poleca

Katarzyna Dowbor dostała pracę w TVN? Pokazała zdjęcia z planu

W mediach huczy o zatrudnieniu Katarzyny Dowbor jako prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Choć informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, wielu widzów jest pewnych, że po masowych zwolnieniach w programie zatrudnienie tak lubianej prezenterki jest niemal pewne. Kiedy jedna z internautek zapytała dziennikarkę, gdzie teraz będzie można ją oglądać, inna fanka wymieniła stację TVN.

- Sądząc po zdjęciach, to będzie coś z modą damską. Super, że będzie pani w TVN.

- Ja bym panią widziała w "Dzień dobry TVN".

- Cieszę się, że znów możemy panią oglądać. Powodzenia w nowej pracy i wszystkiego, co najlepsze dla pani - czytamy.

Jedno jest pewne, stacja, która zatrudni Katarzynę Dowbor, zyska doświadczoną, uwielbianą przez widzów prezenterkę.