Obserwuj w Google News

Martyna Wojciechowska nową prowadzącą „Dzień Dobry TVN”? Wydaje się idealna

2 min. czytania
06.07.2023 10:02
Zareaguj Reakcja

TVN ledwo co przełknął ostatnie pożegnania, a już szykuje się do wielkich powitań. W śniadaniówce stacji jest pięć wakatów do obsadzenia. Typów jest wiele, ale jeden z nich szczególnie przykuwa uwagę. Mowa o Martynie Wojciechowskiej.

Martyna Wojciechowska nową prowadzącą „Dzień Dobry TVN”? Wydaje się idealna
fot. Michał Żebrowski/East News

Stacja TVN poinformowała w ubiegłym miesiącu, że z „Dzień Dobry TVN” znika pięciu prowadzących. Z formatu odeszli: Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak. Hałasu o wszystko było dużo – były instagramowe oświadczenia, były pożegnania, kilka osób nie kryło też swojego zaskoczenia tą decyzją.

Zobacz też:  Patrycja Kazadi tajemniczo o zwolnieniach w TVN. „Ziarenko tego, co tak naprawdę dzieje”

Kto poprowadzi „Dzień Dobry TVN”?

Do obsadzenia jest aż pięć wakatów, także dyrekcja stacji ma niemałe pole do popisu. Super Expres dotarł nie tylko do pierwszych doniesień o kandydatach, ale przede wszystkim do wymagań, jakie muszą spełniać nowi prowadzący.

- Chcemy zatrudnić prowadzące, które cieszą się sympatią widzów i które są blisko ludzi – podał informator z otoczenia TVNu.

Na myśl przychodzą więc od razu osoby, które prowadziły do tej pory formaty opierające się na poznawaniu historii innych ludzi. Mowa na przykład o „Kobiecie na krańcu świata” Martyny Wojciechowskiej.

Redakcja poleca

Martyna Wojciechowska w „Dzień Dobry TVN”?

Tabloid podaje, że wszystkie wymagania stacji spełnia właśnie wspomniana podróżniczka. Doskonale rozumie ludzi, a w swoich programach niejednokrotnie udowodniła, że potrafi porozumieć się z każdym – niezależnie od wyznania, języka, koloru skóry.

Podobno Wojciechowska też poważnie rozważa tę propozycję. Po latach spędzonych w trasie, chciałaby zakotwiczyć się w jednym miejscu na dłużej. Pytanie tylko, czy tym miejscem jest właśnie studio przy ul. Hożej w Warszawie?

Johnny Depp i Armie Hammer
10 Zobacz galerię
fot. Maria Laura Antonelli/AGF/Shutterstock/Rex Features/East News i Matt Baron/Rex Features/Shutterstock/East News