Obserwuj w Google News

Patrycja Kazadi tajemniczo o zwolnieniach w TVN. „Ziarenko tego, co tak naprawdę dzieje”

2 min. czytania
06.07.2023 08:12
Zareaguj Reakcja

Patrycja Kazadi powróciła niedawno na ekrany właśnie z ramienia TVN-u. Co sądzi o zachodzących od niedawna zmianach w stacji? Gwiazda nie ukrywa, że to, co widzimy, może być jedynie namiastką tego, co naprawdę dzieje się za kulisami.

Patrycja Kazadi o zmianach w TVN. „Ziarenko tego, co tak naprawdę dzieje”
fot. Artur Zawadzki/East News

Patrycja Kazadi, po dłuższej przerwie od występów telewizyjnych, w ubiegłym roku wróciła na małe ekrany. Gwiazda została prowadzącą show „Perfect Picture”, które było emitowane na TVN7. Czy w związku ze zmianami wprowadzanymi przez nową dyrektor programową stacji Kazadi drży już o posadę?

Zobacz też:  Patricia Kazadi znów zaskakuje. Najpierw pozowała jak Halle Berry. Teraz odtwarza "American Beauty"

Zwolnienia w „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdy boją się o posady?

Przypomnijmy, że kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że z „Dzień Dobry TVN” odeszło aż pięciu prowadzących. Nie obyło się oczywiście bez instagramowych pożegnań i wyjaśnień, z których wnioskować można było, że nie wszyscy wiedzieli, że lada moment zostaną pozbawieni pracy. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik nie ukrywali swojego zaskoczenia po tym, gdy wyczytali w sieci, że nie pojawią się już na Hożej w roli prowadzących.

Nieco bardziej powściągliwe były Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Okazało się, że panie odchodzą ze śniadaniówki, ale nie z TVN. Czekają na nie nowe formaty. Nikogo chyba więc nie zdziwi, że inne osoby związane ze stacją zaczynają nieco się niepokoić o swoje posady. Jak na zmiany wprowadzane przez Lidię Kazen zapatruje się Patrycja Kazadi, która z siostrzaną stacją TVN-u związała się stosunkowo niedawno?

Redakcja poleca

Patrycja Kazadi o kulisach zwolnień. Zamieszanie jest większe niż nam si wydaje?

Patrycja Kazadi w rozmowie z portalem „Faktem” nie ukrywa, że za medialnymi oświadczeniami może stać wiele więcej. Nie wiadomo nawet, czy mowa o „zwolnieniach” czy raczej „zmianach”.

- Nie wiem, bo nie wiem też, czy to były rzeczywiście zwolnienia, czy po prostu są jakieś zmiany. Z tego, co słyszałam, to Małgosia i Agnieszka mają mieć nowe projekty, więc może już nie były w stanie tego połączyć. Nie wiem. Pamiętaj też, że to, co my się dowiadujemy, to jest jakieś ziarenko tego, co tak naprawdę się dzieje oraz to są już te informacje, które ludzie chcą, żebyśmy usłyszeli. Zawsze jakieś zamieszanie jest – oceniła Kazadi.

Celebrytka dodała, że ma nadzieję, że decyzje podejmowane przez nowych włodarzy są słuszne. Dyplomatycznie życzyła swoim koleżankom z branży powodzenia w szukaniu nowej pracy.

- Mnie się wydaje, że wszystko dzieje się, tak jak powinno. Mam nadzieję, że nikt nie został pokrzywdzony i że będą się realizować dziewczyny na innych płaszczyznach oraz innych formatach, które chcą robić – skwitowała Kazadi.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News