Johnny Depp i Armie Hammer
  • Charlie Sheen
  • Johnny Depp
  • Armie Hammer
  • 10 Zobacz
fot. Maria Laura Antonelli/AGF/Shutterstock/Rex Features/East News i Matt Baron/Rex Features/Shutterstock/East News

Aktorzy marzą o wielkiej karierze w Hollywood. Nie jest im ona jednak dana na zawsze. W przeciągu ostatnich lat wiele osób straciło pracę w tym najsłynniejszym przemyśle filmowym. Czasem wystarczy jeden błąd, innym razem chodzi o poważne zarzuty. W galerii przybliżamy sylwetki osób, od których odwróciło się Hollywood.

Aktorzy, którzy stracili pracę w Hollywood. Jest ich naprawdę sporo. W niektórych przypadkach chodzi o poważne zarzuty, przemoc, czy nieodpowiednie zachowanie na planie. Inni postanowili ingerować w wygląd tak bardzo, że przestali siebie przypominać. Które gwiazdy straciły pracę w Hollywood? Przybliżamy w naszej galerii.

Zobacz także: Harry Potter: jak zmienili się aktorzy związani z popularną serią?

Aktorzy, którzy stracili pracę w Hollywood [GALERIA]

Hollywood to jeden z najważniejszych przemysłów filmowych na świecie. Wielu aktorek i aktorów marzy, by grać w wysokobudżetowych filmach i zdobywać najbardziej prestiżowe statuetki. Niektórzy budują karierę latami i pracują na swój wizerunek. Niestety, Hollywood nie zapomina - czasem wystarczy jeden błąd, by na zawsze przekreślić lata ciężkiej pracy.

Stało się tak między innymi w przypadku Johnny'ego Deppa. Hollywoodzki aktor przez lata był na topie, pojawiał się w wielu filmach i zdobywał prestiżowe nagrody. Mógł przebierać w ofertach, ale wszystko skończyło się w momencie, gdy w jego życiu pojawiła się Amber Heard. Para wzięła głośny rozwód, a aktorka oskarżyła Deppa o przemoc domową i agresję. Pokłosiem tego wydarzenia było wyrzucenie go z obsady filmu "Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore'a", a jego rola została zastąpiona przez Madsa Mikkelsena.

loader

Podobny los spotkał Armiego Hammera. Aktorowi rozgłos przyniosła między innymi rola w filmie "Tamte dni, tamte noce". Niedługo potem zaczął otrzymywać wiele propozycji. Wszystko wskazywało na to, że 2021 rok będzie dla niego przełomowy, gdy na jaw wyszły niecodzienne preferencje seksualne aktora. Okazało się, że Hammer zdradzał żonę, a kochani traktował agresywnie. 

Kto jeszcze zniszczył sobie karierę i zniknął z Hollywood? Innych aktorów i aktorki można znaleźć w naszej galerii.

Zobacz także: Warner Bros. odcina się od Ezry Millera. Co z zaplanowanymi filmami?

RadioZET.pl