Obserwuj w Google News

Filip Bobek w „Tańcu z Gwiazdami”? Może okazać się czarnym koniem tej edycji

2 min. czytania
06.07.2024 14:58

15. edycja „Tańca z Gwiazdami” już niebawem pojawi się na antenie Polsatu. Produkcja przygotowuje dla widzów emocjonujące widowisko, do którego angażowane są najsłynniejsze gwiazdy w Polsce. W mediach mówi się, że w programie zatańczą m.in. Majka Jeżowska czy Julia Żugaj. Teraz ogłoszono, że do grona uczestników dołączy Filip Bobek. Gwiazdor „Brzyduli” ma ponoć spore szanse na wygraną.

Filip Bobek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

15. edycja „ Tańca z Gwiazdami” już we wrześniu na antenie Polsatu 

Po spektakularnym sukcesie 14. edycji „Tańca z Gwiazdami” Polsat prędko ruszył z pracami nad kolejnym sezonem. Stacja zapowiedziała już, że widzowie mogą spodziewać się powrotu programu już we wrześniu tego roku, a prowadzący i jury nie zmienią swojego składu. Flagowiec Polsatu ponownie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Taneczne popisy uczestników oceniać będą Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda, którzy brawurowo sprawdzili się w poprzednim sezonie.

Prace nad 15. edycją „Tańca z Gwiazdami” są już na dość zaawansowanym etapie. Obecnie stacja dopina kontrakty z gwiazdami, które mają sprawdzić swoje siły na parkiecie. Oficjalna lista uczestników nie została jeszcze ujawniona, lecz nie brak medialnych przecieków na ten temat. Mówi się, że w planowanym na jesień sezonie zobaczymy m.in. Majkę Jeżowską czy Julię Żugaj. Produkcja miała zaangażować również Blankę, lecz twórczyni hitu „Solo” musiała zrezygnować z udziału programie. Wiadomo, że w tej edycji nie zobaczymy na parkiecie Margaret i Izabeli Kuny, z którymi stacja prowadziła intensywne rozmowy. Artystki nie mogły jednak związać się z show Polsatu ze względu na natłok obowiązków.

Redakcja poleca

Filip Bobek kolejnym uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”? Niektórzy są pewni jego zwycięstwa

Doniesień na temat listy potencjalnych uczestników nie brakuje. Portale plotkarskie wciąż rozpisują się o gwiazdach, które miałyby zawalczyć o Kryształową Kulę. Według informatorów Świata Gwiazd jedynym z uczestników 15. edycji „Tańca z Gwiazdami” ma zostać Filip Bobek. Aktor znany m.in. z takich hitów jak „BrzdUla”, „Prosto w serce” czy „Singielka” wielokrotnie odrzucał zaproszenie do tanecznego formatu. Teraz jednak mówi się, że Bobek może stać się czarnym koniem nadchodzącej edycji.

– Rozmowy z Filipem są już na zaawansowanym etapie. Dopinane są ostatnie szczegóły. Czekamy jedynie na kilka ostatnich ustaleń dotyczących jego udziału w programie. Niektórzy już żartują, że to on zgarnie Kryształową Kulę – powiedziała portalowi osoba z produkcji „Tańca z Gwiazdami”.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd

Nie przegap