Obserwuj w Google News

Martyna Wojciechowska podsyca plotki o "DDTVN". „Słyszeliście już?”?

2 min. czytania
06.07.2023 12:09

TVN w swojej śniadaniówce ma do obsadzenia aż pięć wakatów. W sieci pojawiły się pierwsze typy, wśród znanych nazwisk znalazła się też Martyna Wojciechowska. Podróżniczka postanowiła skomentować te doniesienia i wcale niczemu nie zaprzeczyła.

Martyna Wojciechowska podsyca plotki. „Oglądalibyście”?
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Z „Dzień Dobry TVN” pożegnało się pięciu prowadzących. Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak zwolnili swoje miejsca nowym twarzom. Kto ich zastąpi?

Zobacz też:  To nowe prowadzące „Dzień dobry TVN”? Trzy głośne nazwiska

Kto poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Martyna Wojciechowska na pierwszym miejscu

W czwartek media obiegła informacja o tym, że jedną z lepszych kandydatek na prowadzącą „Dzień Dobry TVN” jest Martyna Wojciechowska. Anonimowy informator z otoczenia TVN-u podał „Super Expressowi” wymagania kierownictwa i jak się okazuje, dziennikarka spełnia je wszystkie.

To jednak nie koniec. Tabloid podał, że sama zainteresowana również ma dość poważnie zastanawiać się nad poprowadzeniem śniadaniówki. Podobno po latach spędzonych w podróży, marzy się jej chwila zakotwiczenia w jednym miejscu. Informacja szybko obiegła sieć i kilka godzin później dotarła do samej Wojciechowskiej. Jej reakcja może być zaskakująca.

Redakcja poleca

Martyna Wojciechowska poprowadzi „Dzień Dobry TVN”?

Wojciechowska zareagowała na te rewelacje błyskawicznie. Na swoim Instagramie zamieściła post, w którym wspomniała swoją stylizację sprzed lat. Podróżniczka zażartowała, że jako prowadząca program, mogłaby podszkolić swoje wyczucie stylu.

- Dzień dobry… TVN? Słyszeliście już? W mediach piszą, że mam zostać jedną z osób prowadzących Dzień Dobry TVN. Co Wy na to? Oglądalibyście? – napisała pod zdjęciem gwiazda.

Ciekawe hasła pojawiły się również w hasztagach fotografii. Tam Martyna Wojciechowska wyróżniła słowa „nowy projekt” czy „nowa prowadząca”. Coś jest na rzeczy?