Zamknij

Taniec z Gwiazdami 2020 - PARY. Kto z kim tańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY]

04.09.2020 17:18

Pary "Tańca z Gwiazdami" 2020 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszyscy uczestnicy show są już znani. Sprawdzamy, kto z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 11" i przedstawiamy pary jedenastej edycji programu.

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]
fot. Youtube/Polsat

"Taniec z Gwiazdami" 2020 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? Jakie gwiazdy w nowym sezonie? Jakich tancerzy zobaczymy na parkiecie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje i przedstawiamy pary "Tańca z Gwiazdami 11".

Taniec z Gwiazdami 2020 - PARY: kto z kim zatańczy w jedenastej edycji?

Informacje na temat tego, kto z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 11" niewątpliwie wzbudzają największe zainteresowanie wśród fanów programu. Wiadomo, że w jedenastej edycji show zmierzy się ze sobą dwanaście par "Tańca z Gwiazdami" 2020.

Na parkiecie swoje umiejętności taneczne zaprezentuje m.in. celebryta znany szerzej publiczności z występu w programie "Love Island. Wyspa miłości" Mikołaj Jędruszak. Co ciekawe, w show ma zatańczyć ze swoją dziewczyną i także byłą uczestniczką "Love Island" Sylwią Madeńską. Rywalizować będą m.in. z piosenkarką Anią Karwan, która w "The Voice of Poland" zajęła wysokie trzecie miejsce, aktorką Julią Wieniawą czy modelką Edytą Zając. Ponadto wśród uczestników "Tańca z Gwiazdami 11" wymienić można m.in. Sylwię Lipkę, Sylwestra Wilka, Nicole Bogdanowicz oraz Marcina Bosaka.

Jeśli chodzi o tancerzy i tancerki, którzy będą uczyć swoje partnerki i partnerów kroków tanecznych, to w najnowszej edycji wystąpić mają: Lenka Klimentova, Sylwia Madeńska, Jan Kliment, Rafał Maserak, Janja Lesar, Stefano Terrazzino, Hanna Żudziewicz, Wojciech Jeschke, Kamil Kuroczko, Wiktoria Omyła oraz Michał Bartkiewicz.

Pary Tańca z Gwiazdami 11 - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]

Poniżej przedstawiamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami 11"

Profesjonalni tancerze będą partnerować gwiazdom w nauce tańca oraz podczas konkursowych występów w studio. Ich występy oceni jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

Taniec z Gwiazdami 11: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie i kiedy premiera 11. edycji?

RadioZET.pl/JW