Zamknij

Milena Rostkowska-Galant - wiek, wzrost, Instagram: kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?

Paweł Żurek
02.09.2020 12:56

Kim jest Milena Rostkowska-Galant? W tym miejscu znajdziecie najważniejsze informacje dot. jednej z uczestniczek 11. edycji Tańca z Gwiazdami: wiek, miss, TVN. Informujemy także, kim będzie partner Mileny Rostkowskiej-Galant w programie. 

Milena Rostkowska-Galant - wiek, wzrost, waga,Instagram: kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wiek, wzrost, waga, Instagram, miss, TVN: tych informacji o Milenie Rostkowskiej-Galant najczęściej szukali internauci. Z tego artykułu dowiecie się kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami 11? 

Taniec z Gwiazdami 11: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie i kiedy premiera 11. edycji?

Milena Rostkowska-Galant: kim jest uczestniczka Tańca z gwiazdami 11? [WIEK, INSTAGRAM, MISS, TVN]

Milena Rostkowska-Galant to prezenterka telewizyjna w Polsacie i Polsacie News. Pracowała też przy programie Piosenka na życzenie. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W 2011 roku otrzymała tytuł miss Internetu.

Rostkowska-Galant ma 37 lat. Nie znamy jej wzrostu. 

Taniec z gwiazdami 11: Julia Wieniawa potwierdziła udział w programie

Milena Rostkowska-Galant w Tańcu z Gwiazdami 11

Milena Rostkowska-Galant  to jedna z potwierdzonych uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". Jej partnerem w programie będzie Wojciech Jeschke. 

Nowa 11. edycja "Tańca z Gwiazdami" pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Program będzie emitowany w piątek po godzinie 20.00 na kanale głównym Polsatu. Pierwszy odcinek ma mieć premierę 6 marca 2020 roku. Występy par będzie oceniać jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

RadioZET.pl/PZ