Zamknij

Edyta Zając - wiek, wzrost, waga, Instagram, chłopak. Kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami 11?

02.09.2020 12:55

Kim jest Edyta Zając? W tym miejscu znajdziecie wiek, wzrost, Instagram i inne informacje o jednej z uczestniczek 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Informujemy także, kim będzie partner Edyty Zając w programie. 

Edyta Zając - wiek, wzrost, waga, Instagram, chłopak. Kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami 11?
fot. East News

Edyta Zając: wiek, wzrost, waga, Instagram - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 11"? 

Taniec z Gwiazdami 11: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie i kiedy premiera 11. edycji?

Edyta Zając: kim jest uczestniczka "Tańca z gwiazdami 11"? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

 Edyta Zając to polska modelka i celebrytka. W 2014 dotarła do finału Miss Polonia, a wcześniej pozowała dla polskich magazynów, reklamowała kolekcję Dawida Wolińskiego, występowała m.in. na tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie i brała  udział w sesji okładkowej dla bułgarskiej edycji magazynu „Harper’s Bazaar”.

Największy rozgłos przyniósł jej start w Miss Polonia, a także ślub z ówczesnym piłkarzem Legii Warszawa, Jakubem Rzeźniczakiem, obecnie występującym w Wiśle Płock. Para pobrała się 11 czerwca 2016 w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. W 2019 roku ogłosili, że nie są już razem.

Edyta Zając ma 32 lata i 178 centymetry wzrostu. 

Taniec z gwiazdami 11: Julia Wieniawa potwierdziła udział w programie

Edyta Zając w "Tańcu z Gwiazdami 11"

Edyta Zając to jedna z potwierdzonych uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". Jej partnerem w programie będzie Jacek Jeschke, tancerz reprezentujący najwyższą klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, sześciokrotny Mistrz Polski. 

Nowa 11. edycja "Tańca z Gwiazdami" pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Program będzie emitowany w piątek po godzinie 20.00 na kanale głównym Polsatu. Pierwszy odcinek ma mieć premierę 6 marca 2020 roku. Występy par będzie oceniać jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

RadioZET.pl/PZ