Zamknij

Mikołaj Jędruszczak - wiek, wzrost, dziewczyna: kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"?

02.09.2020 12:38

Mikołaj Jędruszczak to uczestnik 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Celebryta dał się poznać szerszej publiczności w programie "Love Island", gdzie razem z Sylwią Madeńską wygrali show. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Mikołaj Jędruszczak, ile ma lat, ile ma wzrostu, można znaleźć poniżej.

Mikołaj Jędruszczak - wiek, wzrost, dziewczyna: kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"?
fot. Instagram.com/loveislandwyspamilosci

Kim jest Mikołaj Jędruszczak? Wiek, wzrost, dziewczyna, "Love Island", Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami", można znaleźć w tym artykule.

Mikołaj Jędruszczak w Tańcu z Gwiazdami 11 - kim jest uczestnik programu?

Uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11" Mikołaj Jędruszczak mieszka w Warszawie. Jego życiową pasją jest tenis. Mikołaj Jędruszczak w 2016 roku dotarł do 998. miejsca w arnkingu ATP. Celebrycie udało się połączyć pasję z życiem zawodowym - obecnie pracuje jako trener tenisa.

Fascynują go gry losowe i poker. W wolnych chwilach najczęściej spotyka się ze znajomymi lub ogląda filmy. Mikołaj Jędruszczak uwielbia też podróże, więc co jakiś czas stara się wyjechać i zwiedzić kolejne zakątki świata.

W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 9,99. O mojej wyjątkowości decyduje ponadprzeciętna inteligencja i elokwencja, połączona z wysokimi walorami wyglądu zewnętrznego oraz wrodzoną skromnością - czytamy jego wypowiedź na oficjalnej stronie programu "Love Island". 

Celebryta dał się poznać szerszej publiczności w programie "Love Island. Wyspa miłości". Mikołaj Jędruszczak razem z Sylwią Madeńską - którą poznał w programie - wygrali show. 

Po sukcesie w show Polsatu oboje pomagają charytatywnie. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, a potem polecieli do Gambii, żeby przekazać datki potrzebującym. Mikołaj Jędruszczak to typ wrażliwca. Gdy chodził do szkoły, nie grzeszył jednak wzorowym zachowaniem. Jego tata - ze względu na częste wizyty - był rozpoznawany przez uczniów jak nauczyciele.

Mówi o sobie "straszny pedant". O tym, czy to prawda, można przekonać się, otwierając jego szafę. Wszystko ma ułożone tematycznie i kolorami. Relaksuje go... wywieszanie prania. Tu również panuje ład i perfekcyjny porządek.

Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami 11" wystąpi w parze z Sylwią Madeńską. Celebryci rywalizować będą m.in. z Julią Wieniawą, Anią Karwan, Edytą Zając, Sylwestrem Wilkiem, Sylwią Lipką czy Nicole Bogdanowicz.

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

Mikołaj Jędruszczak - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Mikołaja Jędruszczaka oraz wzrostu uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Celebryta w 2020 roku skończy 27 lat. Ma około 170 cm wzrostu.

Dziewczyną Mikołaja Jędruszczaka jest Sylwia Madeńska, którą poznał w programie "Love Island. Wyspa miłości" i z którą zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 11".

Mikołaj Jędruszczak na Instagramie figuruje pod nazwą: mikolaj_jedruszczak_official. Obecnie obserwuje go ponad 102 tysiące osób.

RadioZET.pl/JW