Zamknij

Mikołaj Jędruszczak - wiek, wzrost, dziewczyna: kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"?

02.09.2020 12:38
Mikołaj Jędruszczak - wiek, wzrost, dziewczyna: kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"?
fot. Instagram.com/loveislandwyspamilosci

Mikołaj Jędruszczak to uczestnik 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Celebryta dał się poznać szerszej publiczności w programie "Love Island", gdzie razem z Sylwią Madeńską wygrali show. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Mikołaj Jędruszczak, ile ma lat, ile ma wzrostu, można znaleźć poniżej.

Kim jest Mikołaj Jędruszczak? Wiek, wzrost, dziewczyna, "Love Island", Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami", można znaleźć w tym artykule.

Mikołaj Jędruszczak w Tańcu z Gwiazdami 11 - kim jest uczestnik programu?

Uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11" Mikołaj Jędruszczak mieszka w Warszawie. Jego życiową pasją jest tenis. Mikołaj Jędruszczak w 2016 roku dotarł do 998. miejsca w arnkingu ATP. Celebrycie udało się połączyć pasję z życiem zawodowym - obecnie pracuje jako trener tenisa.

Fascynują go gry losowe i poker. W wolnych chwilach najczęściej spotyka się ze znajomymi lub ogląda filmy. Mikołaj Jędruszczak uwielbia też podróże, więc co jakiś czas stara się wyjechać i zwiedzić kolejne zakątki świata.

W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 9,99. O mojej wyjątkowości decyduje ponadprzeciętna inteligencja i elokwencja, połączona z wysokimi walorami wyglądu zewnętrznego oraz wrodzoną skromnością - czytamy jego wypowiedź na oficjalnej stronie programu "Love Island". 

Celebryta dał się poznać szerszej publiczności w programie "Love Island. Wyspa miłości". Mikołaj Jędruszczak razem z Sylwią Madeńską - którą poznał w programie - wygrali show. 

Po sukcesie w show Polsatu oboje pomagają charytatywnie. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, a potem polecieli do Gambii, żeby przekazać datki potrzebującym. Mikołaj Jędruszczak to typ wrażliwca. Gdy chodził do szkoły, nie grzeszył jednak wzorowym zachowaniem. Jego tata - ze względu na częste wizyty - był rozpoznawany przez uczniów jak nauczyciele.

Mówi o sobie "straszny pedant". O tym, czy to prawda, można przekonać się, otwierając jego szafę. Wszystko ma ułożone tematycznie i kolorami. Relaksuje go... wywieszanie prania. Tu również panuje ład i perfekcyjny porządek.

Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami 11" wystąpi w parze z Sylwią Madeńską. Celebryci rywalizować będą m.in. z Julią Wieniawą, Anią Karwan, Edytą Zając, Sylwestrem Wilkiem, Sylwią Lipką czy Nicole Bogdanowicz.

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

Mikołaj Jędruszczak - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Mikołaja Jędruszczaka oraz wzrostu uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Celebryta w 2020 roku skończy 27 lat. Ma około 170 cm wzrostu.

Dziewczyną Mikołaja Jędruszczaka jest Sylwia Madeńska, którą poznał w programie "Love Island. Wyspa miłości" i z którą zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 11".

Mikołaj Jędruszczak na Instagramie figuruje pod nazwą: mikolaj_jedruszczak_official. Obecnie obserwuje go ponad 102 tysiące osób.

RadioZET.pl/JW