Zamknij

Tomasz Oświeciński: filmy, KSW, MMA, córka, żona, waga - kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami?

02.09.2020 12:46

Kim jest Tomasz Oświeciński? Filmy, KSW, MMA, córka, waga, wiek, wzrost i inne informacje o jednym z uczestników 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" zebraliśmy w poniższym artykule. Zamieszczamy również szczegóły dotyczące jego działalności w mediach społecznościowych, m.in. Instagram Tomasza Oświecińskiego i inne.

Tomasz Oświeciński: filmy, KSW, MMA, córka, waga - kim jest uczestnik Tańca z Gwiazdami?
fot. Justyna ROJEK/East News

Tomasz Oświeciński: filmy, KSW, MMA, córka, waga, wiek, wzrost, Instagram - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11"? Sprawdzamy najważniejsze informacje o jednym z uczestników w programie i co warto o nim wiedzieć, czyli m.in. kto to jest Tomasz Oświeciński, ile ma lat, czym się zajmuje i inne.

Taniec z Gwiazdami 11: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie i kiedy premiera 11. edycji?

Kim jest Tomasz Oświeciński? [FILMY, WAGA, WIEK, WZROST, KSW, MMA, CÓRKA]

Tomasz Oświeciński to polski aktor niezawodowy, trener personalny i zawodnik MMA. Urodził się 6 stycznia 1973 roku w Białymstoku. Tomasz Oświeciński ma 47 lat, około 183 centymetry wzrostu, waży około 110 kilogramów. Jego żona ma na imię Aleksandra. Mają jedną córkę - Maję, która urodziła się w 2009 roku.

Karierę aktorską zaczął w 2010 roku, grając epizodyczną rolę w serialu "Klan". W 2015 roku dołączył do obsady serialu TVP2 "M jak miłość", w którym gra Andrzeja Lisieckiego.

Na wielkim ekranie debiutował w 2012 roku, grając w filmach "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości" i "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", a także wcielając się w postać Karka w filmie "Być jak Kazimierz Deyna". W 2014 roku zagrał ochroniarza Rozgłośni w filmie pt. "Służby specjalne", a potem w miniserialu o tym samym tytule. W 2015 roku zagrał w filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Wcielił się w postać Marcina "Stracha" Opałki w filmach Patryka Vegi z 2016: "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

We wrześniu 2017 podpisał kontrakt z federacją MMA Konfrontacja Sztuk Walki (KSW). 23 grudnia 2017 stoczył debiutancką walkę przeciwko Pawłowi Mikołajuwowi, którą wygrał dzięki ciosom pięściami w parterze. 9 czerwca 2018 podczas gali KSW 44 został znokautowany przez bośniackiego kulturystę Erko Juna.

Oprócz tego w 2016 roku był uczestnikiem reality show TVN "Agent. Gwiazdy" i programu kulinarnego Polsatu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

Tomasz Oświeciński w "Tańcu z Gwiazdami 11" - Instagram i informacje

Na Instagramie Tomasz Oświeciński prowadzi swoje konto jako @tomasz_oswiecinski_official. Obserwuje go tam ponad 85,7 tysiąca użytkowników.

Aktor, trener personalny i zawodnik MMA, Tomasz Oświeciński jest jednym z uczestników "Tańca z Gwiazdami 11". Jego partnerką taneczną będzie Janja Lesar - słoweńska tancerka, choreografka i trenerka tańca. Od 2014 jest trenerką w programie Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie występowała kolejno z: Dawidem Kwiatkowskim, Michałem Koterskim, Popkiem, Sebastianem Stankiewiczem i Damianem Kordasem, z którym zwyciężyła w finale dziesiątej edycji. Przez kilka sezonów była również choreografką par uczestniczących w programie.

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

Nowa 11. edycja "Tańca z Gwiazdami" pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Program emitowany będzie o tej samej porze, czyli w piątku po godzinie 20.00 na kanale głównym Polsatu. Pierwszy odcinek ma mieć premierę w piątek, 6 marca 2020 roku. Występy par oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

RadioZET.pl/KP