Zamknij

Julia Wieniawa - wiek, wzrost, Instagram: kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami 11?

Karolina Piotrowska
02.09.2020 12:48

Kim jest Julia Wieniawa? Wiek, wzrost, Instagram i inne informacje o jednej z uczestniczek 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" zebraliśmy w poniższym artykule. Zamieszczamy również szczegóły dotyczące jej działalności w mediach społecznościowych, m.in. Instagram Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa - wiek, wzrost, Instagram: kim jest uczestniczka Tańca z Gwiazdami?
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER / East News

Julia Wieniawa: wiek, wzrost, Instagram - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? Sprawdzamy najważniejsze informacje o jednej z pierwszych potwierdzonych uczestniczek w programie i co warto o niej wiedzieć.

Taniec z Gwiazdami 11: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie i kiedy premiera 11. edycji?

Kim jest Julia Wieniawa? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Julia Wieniawa, a właściwie Julia Wieniawa-Narkiewicz to polska aktorka niezawodowa, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i celebrytka. Urodziła się 23 grudnia 1998 roku w Warszawie. Julia Wieniawa ma 21 lat i około 161 centymetrów wzrostu. Debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Zyskała rozgłos po roli Pauli,  w serialu Rodzinka.pl, w którym gra od 2012.

W następnych latach grała w wielu serialach i filmach, głównie drugoplanowe i epizodyczne role, dzięki którym jednak szybko stała się bardzo popularną gwiazdą polskiego show businessu. Od początku kariery zajmuje się także muzyką - nagrała trzy single. Występowała w serialach, takich jak m.in.: "Klan", "Pielęgniarki", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Druga szansa". Zagrała drugoplanowe role w serialach "W rytmie serca" i "Za marzenia" oraz w filmach "Kobiety mafii" Patryka Vegi i "Kobieta sukcesu" Roberta Wichrowskiego. W 2019 roku wystąpiła w spektaklu Teatru Telewizji "Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy" Marka Bukowskiego. Od 2019 gra jedną z głównych ról w serialu "Zawsze warto".

Oprócz kariery aktorskiej i muzycznej, w ostatnich latach Julia Wieniawa rozwinęła swoją obecność w mediach społecznościowych. Zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie - na początku 2020 jej profil w tym serwisie obserwowało ponad 1,4 miliona użytkowników, co czyni ją aktorką i piosenkarką z największą liczbą fanów w tym medium w Polsce. Swą popularność wykorzystuje, biorąc udział w licznych kampaniach społecznych. Na Instagramie Julia Wieniawa prowadzi swoje konto jako @juliawieniawa

Taniec z gwiazdami 11: Julia Wieniawa potwierdziła udział w programie. Pokazała zdjęcie [FOTO]

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami

Julia Wieniawa jest jedną z pierwszych potwierdzonych uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". Jej partnerem tanecznym będzie Stefano Terrazzino - włoski tancerz, piosenkarz, aktor i prezenter telewizyjny. W latach 2011-2013 był trenerem tańca w niemieckiej wersji "Dancing with the Stars, Let's Dance". W latach 2014-2019 występował w produkowanym przez telewizję Polsat formacie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dwukrotnie wygrał finał programu: w pierwszej edycji z Aneta Zając, a w drugiej - z Agnieszką Sienkiewicz.

Taniec z gwiazdami 11: z kim zatańczy Julia Wieniawa? To legenda programu

Nowa 11. edycja "Tańca z Gwiazdami" pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Program emitowany będzie o tej samej porze, czyli w piątku po godzinie 20.00 na kanale głównym Polsatu. Pierwszy odcinek ma mieć premierę w piątek, 6 marca 2020 roku. Występy par oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. 

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

RadioZET.pl/KP