Obserwuj w Google News

Zenek Martyniuk łączy siły z innym artystą. Fani disco polo czekali na to od lat

2 min. czytania
05.07.2024 18:14

Zenek Martyniuk łączy siły z innym gwiazdorem disco polo. Fani muzyki rozrywkowej czekali na taki duet od lat. Wakacje przebiegną pod znakiem hitu „Tańcz”?

Zenek Martyniuk
fot. Pawel Murzyn/East News

Zenek Martyniuk stworzy duet ze Sławomirem

Zenek Martyniuk jest wręcz ikoną muzyki disco polo. Od ponad 35 lat swoimi hitami podbija rozgłośnie i festiwale. Chociaż niektórzy nie lubią disco polo, to i tak dobrze znają takie przeboje jak „Przez twe oczy zielone”, „Gwiazda” czy „Przekorny los”. Teraz Zenek postanowił pójść o krok dalej. Chociaż kiedyś nie wykluczał, że nagra piosenkę ze swoim synem, Danielem, to póki co spełnia się w tworzeniu ze Sławomirem. Panowie już niedługo wypuszczą wakacyjny singiel.

Sławomir, dzięki któremu poznaliśmy takie hity jak „Miłość w Zakopanem” czy „Weselny pyton”, opublikował na swoim Instagramie krótkie nagranie z Zenkiem Martyniukiem. – Kochani, chciałem wam powiedzieć, że nadeszła ta chwila, na którą bardzo długo czekałem, ustawiałem się w kolejce latami. Wreszcie się doczekałem i zaśpiewam duet z… – mówił Sławomir, pokazując w kadrze Zenka. – Cześć kochani, kłania się Zenek Martyniuk. Właśnie, niedługo będzie duet, jakiego chyba jeszcze w Polsce nie było: Zenek & Sławomir, Sławomir & Zenek – dodał król disco polo. Pokazano też kulisy nagrywania piosenki oraz dano fanom do przesłuchania jej fragment.

Fani Zenka Martyniuka i Sławomira są wniebowzięci

Już 11 lipca będzie miała premierę piosenka „Tańcz”. Czy słowa: „Tańcz, bo lato miłość daje nam, szczerą jak twój śmiech, tańcz ze mną, tańcz, to nie grzech” podbiją serca fanów disco polo? Kajra oraz Sławomir w komentarzach na Facebooku przyznali, że to nie będzie typowe disco polo, a rock polo. I chociaż niektórzy krytykują Sławomira za współpracę z Zenkiem, to wiele osób nie może doczekać się singla.

Redakcja poleca

„Dwóch Królów w jednej piosence, po prostu fantastycznie. Czekam w takim razie na teledysk i trzymam za panów kciuki”, „Będzie hit! Będzie grane! Brawo, panowie”, „Brzmi fajnie, wpada w ucho, czekam” – pisano. „To będzie miazga!!! Cała Polska na to czekała” – skomentowała jedna z fanek. Sławomir szybko odpowiedział: „Dziękuję Ci bardzo za wiarę. Staramy się, żeby było światowo”.

Źródło: Radio ZET/Instagram slawomir_gwiazda_rock_polo/Facebook Sławomir

Nie przegap