Obserwuj w Google News

Quiz dla słuchaczy Radia ZET. Rozpoznasz największe hity z naszej anteny?

1 min. czytania
07.07.2024 06:33

Słuchasz Radia ZET? Jesteś na czasie z muzyką popularną i doskonale wiesz, co w eterze gra? Mamy dla Ciebie quiz, w którym pytamy wyłącznie o największe hity ostatnich tygodni. Dasz się sprawdzić?

Doda, Dawid Kwiatkowski, Blanka Stajkow
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Paweł Wodzyński/East News/RadioZet.pl

Quiz. Hity Radia ZET. Znasz je wszystkie?

Radio Zet jest numerem jeden w Twoim samochodzie? Słuchasz go w trasie, w pracy, w kuchni? Nóżka pląsa ci w rytm hitów z naszej anteny, w głowie nucisz popularne melodie, a gdy nikt nie słucha i nie patrzy, śpiewasz wniebogłosy razem z artystami?

Quiz: Rozpoznasz hity z anteny Radia ZET?

1/15 Sylwia Grzeszczak śpiewa: Przydałoby się takie och i ach, niech słowa mają smak...

Ten quiz jest specjalnie dla Ciebie. Wybraliśmy 15 hitów, które obecnie królują na antenie i Liście Przebojów Radia ZET. Pytamy o teksty piosenek i ich wykonawców. Jeśli nie jesteś na czasie, możesz mieć problem z odpowiedzią na te pytania. Ale zapewniamy, momentami będzie ci się chciało śpiewać i tańczyć.

Największe hity z anteny Radia ZET. Rozwiąż quiz i sprawdź, czy znasz te piosenki

Czeka na ciebie 15 pytań, w większości o Polskie przeboje, jednak pomiędzy wkradło sie tez kilka anglojęzycznych hitów. Nawet jeśli jednak z językiem angielskim nie jest ci specjalnie po drodze, spróbuj poczuć rytm — jesteśmy pewni, że sobie poradzisz.

Pora zatem wziąć się do roboty. Odpalaj pytania i pokaż Blance, Dodzie, Dawidowi Kwiatkowskiemu i innym gwiazdom Radia ZET, że potrafisz. Liczymy na ciebie! Do dzieła!

Redakcja poleca