Zamknij

Ania Karwan - wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram. Kim jest polska piosenkarka?

25.11.2020 13:04

Ania Karwan to polska piosenkarka, której popularność przyniosło przede wszystkim zajęcie trzeciego miejsca w show "The Voice of Poland". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Ania Karwan, ile ma lat, ile ma wzrostu, można znaleźć poniżej.

Ania Karwan - wiek, wzrost, mąż. Kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 12"?
fot. Piotr Matusewicz/East News

Kim jest Ania Karwan? Wiek, wzrost, mąż, piosenki, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat polskiej piosenkarki, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy wszystko o Annie Karwan.

Kim jest Ania Karwan, polska piosenkarka?

Ania Karwan wychowała się w Łaszczowie (woj. lubelskie) w artystycznej rodzinie. Mama piosenkarki grała na mandolinie oraz skrzypcach, ojciec tańczył w młodości w zespole ludowym, a siostra śpiewała. Z kolei Ania Karwan w młodości tańczyła oraz trenowała akrobatykę artystyczną. W wieku 16 lat wyprowadziła się z domu do Warszawy, gdzie początkowo pracowała w kawiarni. 

Ania Karwan jako nastolatka wzięła udział w programie TVN "Droga do gwiazd". Śpiewała także m.in. na weselach oraz w restauracjach. Początkowo występowała także w chórkach u takich gwiazd jak m.in. Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny czy Ania Wyszkoni. Z kolei w 2010 Ania Karwan wygrała jeden z odcinków popularnego programu "Szansa na Sukces". Została także półfinalistką drugiej edycji show "Must be the music. Tylko muzyka". Największą popularność jednak przyniósł jej występ w "The Voice of Poland", gdzie zajęła trzecie miejsce. 

Artystka na swoim koncie ma wiele przebojów. Wśród piosenek Ani Karwan wymienić można m.in. takie utwory jak "Czarny świt", "Słucham cię w radiu co tydzień" czy "Głupcy".

Co ciekawe, przed rozpoczęciem solowej kariery muzycznej Anna Karwan zajmowała się pisaniem scenariuszów do spotów reklamowych.

Piosenkarka wystąpiła także w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". W parze z Janem Klimentem zajęła piąte miejsce.

Ania Karwan - wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka informacji na temat wieku Ani Karwan. Piosenkarka urodziła się 6 grudnia 1985, co oznacza, że pod koniec 2020 roku skończy 35 lat. W sieci nie znajdziemy jednak informacji dotyczących wzrostu artystki.

Życzenie prywatne Ani Karwan owiane jest tajemnicą, a piosenkarka nie lubi dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Wiadomo jednak, że przez jakiś czas była w związku z Markiem Zielińskim, z którym na córkę Oliwię (ur. w 2013 roku). Artystka była także w związku z Błażejem Szychowskim, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Nie wiadomo, czy obecnie Ania Karwian jest w związku.

Na Instagramie Ania Karwan figuruje pod nazwą: aniakarwan. Aktualnie obserwuje ją ponad 100 tys. osób.

RadioZET.pl