Zamknij

Sylwester Wilk - wzrost, wiek, Instagram. Kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11"?

14.09.2020 10:50

Sylwester Wilk jest uczestnikiem 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". To trener i sportowiec, który brał udział m.in. w telewizyjnym programie Ninja Warrior. Szczegółowe informacje na temat Sylwestra Wilka znajdziecie poniżej.  

 Sylwester Wilk - wzrost, wiek, trener, sportowiec, Insta. Kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11"?
fot. screen/ Instagram

Kim jest Sylwester Wilk? wzrost, wiek, trener, sportowiec, Insta. życie prywatne, kariera, osiągnięcia i inne szczegółowe informacje na temat uczestnika 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" znajdziecie w tym artykule.

Sylwester Wilk z Tańca z Gwiazdami 11 - kim jest uczestnik programu? [TRENER, SPORTOWIEC]

Uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11" Sylwester Wilk  to zawodowy biegacz i trener, a także uczestnik Ninja Warrior Polska i Tańca z Gwiazdami. Na skutek wypadku, który spowodował nieuważny kierowca, stracił prawą nogę.

Obecnie, planuje już swój występ na przyszłorocznej paraolimpiadzie. -Wystarczy, że założę protezę, nauczę się w niej biegać, przygotuję się a potem pobiegnę z takim czasem, z jakim biegałem siedem lat temu jako nastolatek i będę w czołówce światowej – przyznawał Sylwester Wilk w wywiadzie dla Faktów.

Sylwester Wilk otwarcie przyznał, że jest uzależniony od leków, alkoholu i narkotyków. Korzystał z terapii, obecnie jest „czysty”.

Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami 11" rywalizował m.in. z Marcinem Bosakiem, Bogdanem Kalusem, Julią Wieniawą oraz Anną Karwan. Sportowiec opuścił program po 4 odcinku ze względu na problemy zdrowotne.

Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk wygrał odcinek i zrezygnował z programu

Taniec z Gwiazdami 11: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie i kiedy premiera 11. edycji? 

Sylwester Wilk - wiek, sportowiec, trener, Instagram, życie prywatne

Sylwester Wilk urodził się w maju 1996 roku. Ma 25 lat.  

Jako sportowiec Wilk został mistrzem Polski młodzików na 800 metrów. Był też m.in. brązowym medalistą Mistrzostw Europy OCR w Gdyni, złotym medalistą Runmageddon i srebrnym medalistą na Katorżniku. 

RadioZET.pl/PAB