Zamknij

Nicole Bogdanowicz - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 11"? [WIEK, WZROST, PARTNER]

02.09.2020 12:19

Nicole Bogdanowicz to uczestniczka 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Jest aktorką, której największą popularność przyniosła rola w polskim serialu obyczajowym "Przyjaciółki". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Nicole Bogdanowicz, ile ma wzrostu, ile ma lat, w jakich filmach grała, można znaleźć poniżej. 

Nicole Bogdanowicz - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 11"? [WIEK, WZROST]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Nicole Bogdanowicz? Rodzice, Instagram, wzrost, wiek, chłopak, filmy, rodzeństwo, "Przyjaciółki", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami", można znaleźć w tym artykule.

Nicole Bogdanowicz z Tańca z Gwiazdami 11 - kim jest uczestniczka programu?

Nicole Bogdanowicz, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 11" jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego w Warszawie. Aktorka uczęszcza do Warszawskiej Szkoły Filmowej (wydział produkcji filmowej). 

Aktorka na swoim koncie ma kilka - najczęściej epizodycznych - ról. Zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Baby Bump", "Po prostu przyjaźń", "Na sygnale", "Na dobre i na złe", "Ślad", "Lekarze na start", "W rytmie serca" czy "Komisarz Alex". Niewątpliwie największą popularność przyniosła jej jednak rola w polskim serialu obyczajowym "Przyjaciółki". Nicole Bogdanowicz od kilku lat wciela się tam w Julkę, córkę Anny Strzeleckiej.

Nicole Bogdanowicz może pochwalić się również wieloma umiejętnościami, tj. judo, jazda konna, patent sternika motorowodnego, uprawnienia młodszego ratownika WOPR, pływanie oraz znajomość języka angielskiego.

Nicole Bogdanowicz w "Tańcu z Gwiazdami 11" wystąpi w parze z Tomaszem Barańskim. Para rwalizować będzie z Anną Karwan, Tomaszem Oświecińskim, Bogdanem Kalusem, Sylwester Wilk, Edytą Zając, Marcinem Bosakiem, Julią Wieniawą, Mikołajem Jędruszczakiem, Mileną Rostkowską-Galant oraz Sylwią Lipką.

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

Nicole Bogdanowicz - wzrost, wiek, Instagram, życie prywatne

Wielu fanów aktorki szuka w sieci informacji na temat wzrostu Nicole Bogdanowicz. Dziewczyna mierzy około 166 cm. Także wiek Nicole Bogdanowicz poszukiwany jest przez wiele osób. Aktorka urodziła się w 1998 roku, więc w 2020 skończy 22 lata. 

Uczestniczka show stara się chronić swoją prywatność. Nie wiadomo zatem, czy aktorka się z kimś spotyka lub czy obecnie jest w związku.

Nicole Bogdanowicz na Instagramie figuruje pod nazwą: nicole.bogdanowicz. Obecnie aktorkę obserwuje ponad 46 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW