Obserwuj w Google News

Nowi prowadzący „Pytania na Śniadanie” wylatują ze studia. Kolejne zmiany w TVP

2 min. czytania
06.07.2024 22:01

„Pytanie na Śniadanie” wprowadza kolejne zmiany. Prowadzący śniadaniówki ruszą w trasę po Polsce i co sobotę będą nagrywać poranne wydania programu z innego miasta w kraju. Jak na pomysł ten zareagowali widzowie TVP?

Beata Tadla, Tomasz Tylicki
fot. Instagram @pytanienasniadanie

Szefowa  „ Pytania na Śniadanie” wywołała skandal

Nowa odsłona „Pytania na Śniadanie” wciąż walczy o uznanie widzów. Po tym, jak z programu porannego TVP zwolniono wszystkich jego dotychczasowych prowadzących, a ekipa Kingi Dobrzyńskiej musiała stawać na rękach, aby przekonać do siebie niezadowolonych fanów. W budowaniu dobrej opinii śniadaniówce niespecjalnie jednak pomogła jej szefowa. W ostatnim czasie głośno było o publicznych kłótniach, w które Dobrzyńska wdawała się z krytykującymi „PnŚ” internautami. Kobieta wywołała skandal, gdy w jednym z komentarzy  skutecznie obraz i ła nie tylko widzów, lecz także starych prowadzących programu. T elewizja Polska już dawno wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, lecz nie zdołało to udobruchać urażonych prezenterów. Prawniczka Tomasza Kammela zapowiedziała w rozmowie z Pudelkiem, że jeśli będzie trzeba, prezenter pozwie Dobrzyńską, a sprawą zajmie się sąd.

Kolejne zmiany w  „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący wylatują ze studia

Skandal skandalem, ale co dalej z „Pytaniem na Śniadanie”? Okazuje się, że śniadaniówkę w najbliższym czasie czekają bardzo istotne zmiany. Jakiś czas temu na ich temat wypowiadała się sama Katarzyna Dowbor, która z ekscytacją mówiła Shownewsowi, że „szykuje się na wyjazdy”, bo zespół programu ma „być bliżej ludzi”. O co konkretnie chodzi?

Produkcja „PnŚ” wpadła na pomysł, którego jeszcze nie było. Gospodarze śniadaniówki ruszą w trasę po Polsce i co sobotę będą nagrywać program w innym mieście. Pierwszym miejscem na mapie, do którego dotarli prowadzący, był Wałcz. „Dzień dobry z Wałcza!!! Rozpoczynamy trasę po pięknej Polsce. Widzimy się w każdą sobotę w innym mieście. Dziś @beatatadla @tomektylicki gwarantują dobry początek dnia” – czytamy na profilu TVP.

Beata Talda i Tomek Tylicki powitali widzów TVP wprost z Pomorza Zachodniego, a fani nie szczędzili im pozytywnych komentarzy. „Bardzo fajna inicjatywa, odwiedzanie miast polskich! Serdecznie pozdrawiam” – pisano.

Źródło: Radio ZET/Instagram @pytanienasniadanie

Nie przegap