Obserwuj w Google News

Waldek z "Rolnik szuka żony" u boku zgrabnej blondynki. To jego nowa dziewczyna?

3 min. czytania
15.11.2023 20:46
Zareaguj Reakcja

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" wzbudza zainteresowanie nie tylko w randkowym show TVP. Widzowie wyśledzili jego profil w mediach społecznościowych, a na nim nagranie, jak Waldi szaleje w towarzystwie zgrabnej blondynki. Czy to z nią stworzył związek po nieudanych zalotach do Ewy? 

Waldek z "Rolnik szuka żony 10" ma nową dziewczynę
fot. materiały prasowe TVP

10 edycja programu TVP "Rolnik szuka żony" rozgrzewa widzów do czerwoności. W ostatnim odcinku znowu największe emocje wzbudził Waldek, który podczas tańców z Ewą niestety nie popisał się ogładą. Widzom nie spodobało się nerwowe zachowani rolnika i bluzgi, jakie rzucał pod nosem w obecności kandydatki. Doszło do tego, że widzowie radzili piosenkarce czym prędzej wiać z programu. Zresztą w sieci już  huczy o tym, co Waldemar miał odstawić pod jej domem w Wyrzyskach. Jeśli to prawda, to czeka nas wyjątkowo emocjonujący finał.

Redakcja poleca

Waldek z "Rolnik szuka żony 10" nie jest już singlem

W programie wyszły na jaw bliskie kontakty Waldemara z kobietą spoza programu, która chciała go poznać "okrężną" drogą. Waldek wiedział, że łamie regulamin, lecz nic sobie z tego nie robił. Dopiero przyciśnięty do muru przez reżysera musiał "wyśpiewać" wszystko przed kamerami i odbyć nieprzyjemną rozmowę ze znajomą spoza show. Jednocześnie na profilu rolnika pojawiły się sygnały, że 40-letni gospodarz nie jest już sam. Część internautów obstawiała, że Waldek wybrał Ewę i to z nią układa sobie obecnie związek, ale po ostatnich doniesieniach "wtajemniczonych" raczej można tę wersję spokojnie wykluczyć. 

Zobacz także: Quiz. Wielki test z "Rolnik szuka żony". Nie przejdziesz tego, jeśli nie jesteś fanem

Niedawno Waldemar wyznał, że nareszcie czuje się "szczęśliwy i spełniony". Nie chciał zdradzić powodów takiego stanu rzeczy, ale wszystko wskazuje na to, że chodzi o jego nową miłość. Uczestnik "Rolnika" nie ukrywa już, że jest z kimś związany. Pod relacją z wizyty w Dziennym Domu Seniora w Janikowie Waldek zamieszczonej na Facebooku Waldek opublikował komentarz, w którym wspomniał o swojej partnerce. "Dziękuje za pytania od seniorów jak również za upominek, który otrzymałem. Myślę, że z wybranką go zainstaluje w swoim gospodarstwie. Bardzo dziękuje za kibicowanie w programie i wszelkie miłe słowa kierowane pod moim adresem" - napisał. Ale na tym nie koniec! 

Waldemar z "Rolnik szuka żony" szaleje na parkiecie z nową dziewczyną?

Na profilu Waldemara pojawiła się relacja z tańców na pokładzie luksusowego statku. Rolnik wziął udział w konkursie tanecznym, w którym na parkiecie niczym Patrick Swayze w "Dirty Dancing", zręcznie obracał swoją zgrabną towarzyszkę. "Przy tobie to każda partnerka przed tańcem powinna przejść badania sprawnościowe" - zagadnęła Waldka jednak z internautek, na co on odparł: "Zgadza się, zalecane są takie badania". Rolnik nie zdradził jednak, czy atrakcja blondynka z nagrania jest jego nową wybranką. Na pewno jednak świetnie się ze sobą bawili i jak donoszą obserwatorzy Waldka - zajęli pierwsze miejsce w konkursie. 

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP