Obserwuj w Google News

Związek Janiny i Tadeusza był ściemą? Obnażyła fałsz „Sanatorium miłości” TVP

2 min. czytania
06.07.2024 19:22

Janinie Partycznej z szóstego sezonu „Sanatorium miłości” niestety nie udało się stworzyć szczęśliwego związku. Niedługo po zakończeniu zdjęć kobieta rozstała się z Tadeuszem, który w rozmowie z mediami nazwał ją materialistką. Janina postanowiła ujawnić, co działo się za kulisami show TVP.

Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości"
fot. "Sanatorium miłości" TVP

Janina z „ Sanatorium miłości” rozstała się z Tadeuszem

Janina Partyczna z „Sanatorium miłości” prędko stała się ulubienicą widzów. Uczestniczka szóstego sezonu programu dała się poznać jako otwarta, wesoła i czerpiąca z życia seniorka. Kobieta ma za sobą pasjonujący życiorys – w przeszłości pracowała m.in. w sanepidzie czy dziekanacie. Do programu TVP zgłosiła się w celu znalezienia miłości. Janina liczyła, że w Krynicy uda jej się odnaleźć kogoś empatycznego i ciepłego. Taki też początkowo wydawał się jej Tadeusz, który już w pierwszych odcinkach namówił ją do romantycznej ucieczki z zabiegów.

Relacja seniorów rozwijała się na oczach widzów przez cały szósty sezon. Między Janiną a Tadeuszem dochodziło nawet do cielesnych zbliżeń. Wiele wskazywało na to, że parze uda się stworzyć udany i szczęśliwy związek. Wszystko jednak zmieniło się tuż po zakończeniu zdjęć. Kuracjusze rozstali się, a potem wdali w medialny konflikt, który bardzo zranił Janinkę. Tadeusz powiedział w rozmowie z Plejadą, że jego ówczesna wybranka okazała się materialistką.

Później jednak na jaw wyszło, że mężczyzna zaczął produkować i rozdawać kubki ze zdjęciem Janiny, na co ta nie wyraziła zgody. Kobieta była zaskoczona tym, jak Tadeusz zachowywał się po programie. – Powiedział mi, że przyjaźń to dobre słowo, a potem ukazał się ten żenujący wywiad, w którym nazywa mnie materialistką... Czy tak zachowuje się mężczyzna z klasą? – mówiła w jednym z wywiadów.

Redakcja poleca

Janina obnaża fałsz „Sanatorium miłości” TVP. Jej związek z Tadeuszem był zwykłą ściemą?

Mimo że od głośnego konfliktu Janiny i Tadeusza minęło już kilka miesięcy, okazuje się, że kuracjuszka wciąż nie ma o nim najlepszego zdania. Ulubienica widzów przyznała nawet, że całusy, którymi mężczyzna obdarzał ją w „Sanatorium miłości” były jedynie… grą pod publikę. Janina wspomniała o tym w odpowiedzi na komentarz pewnej internautki na Instagramie. „Ale czad! A pamiętasz o całuskach od Tadeusza?” – pytała ją fanka. Na odpowiedź kobiety nie trzeba było zbyt długo czekać. „Były pozorowane na potrzeby kamery” – odparła Janina.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy uczestnik „Sanatorium miłości” mówi o grze przed kamerami. Wcześniej na ten temat wypowiadały się również Ela i Gosia z szóstej edycji programu. Elżbieta w rozmowie z RadiemZET.pl opowiedziała, jak fatalnie uczestnicy zachowywali się wobec niej. – Byłam zaszczuta – powiedziała nam Ela. Jej słowa potwierdziła Maria Luiza.

Źródło: Radio ZET/ Instagram @janinasanatoriummilosci6

Nie przegap