Obserwuj w Google News

Boczarska i Banasiuk rozstali się? Najnowsze zdjęcia zdradzają wszystko

2 min. czytania
15.11.2023 16:12

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk uchodzili dotąd za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Ostatnio w mediach pojawiły się jednak plotki jakoby w związku aktorów nie działo się dobrze. Jaka jest prawda? Do rewelacji tabloidów zdecydowali się odnieść sami zainteresowani. Na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia zakochanych, które ucinają wszelkie spekulacje.

@mateuszbanasiuk
fot. Screen Instagram @mateuszbanasiuk

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zaczęli się spotykać w 2014 roku. Media nie wieszczyły jednak parze długiej i trwałej relacji. Wszystko przez dzielącą aktorów różnicę wieku - Boczarska jest bowiem kilka lat starsza od swojego partnera. Gwiazdorska para, na przekór złośliwym komentarzom, wytrwała w swoich uczuciach i kilka lat później powitała na świecie syna. Henryk urodził się w 2017 roku i z miejsca stał się oczkiem w głowie rodziców.

Redakcja poleca

W mediach społecznościowych pary od czasu do czasu można oglądać zdjęcia całej rodzinki. Banasiuk i Boczarska uwielbiają spędzać czas z synkiem i często zabierają go na wycieczki. Relacje z tych eskapad zamieszczają m.in. na Instagramie, choć starają się ukrywać wizerunek swojej pociechy.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk odpowiadają na plotki o kryzysie

Choć związek gwiazdorskiej pary dotąd uznawany był niemal za idealny, jakiś czas temu w mediach zaczęły pojawiać się informacje o poważnym kryzysie w ich relacji. Teraz aktorzy postanowili w dosadny, niepozostawiający wątpliwości sposób, odpowiedzieć na krążące plotki.

W sieci pojawiła się seria czarno-białych zdjęć, które jasno wskazują na to, że związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka wciąż kwitnie. Aktor podpisał fotografie słowem "rocznica" i emotikonami serduszek.

Pod postem gwiazdora nie zabrakło komentarzy fanów. Internauci gratulowali parze i życzyli szczęścia na kolejne wspólne lat. Do życzeń dołączyli się także znani i lubiani. Krótkie wpisy i emotikonki pozostawili m.in. Anita Werner, Grażyna Wolszczak oraz Nick Sinclear.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News