Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz chce zniszczyć ślub Cichopek i Kurzajewskiego? Ujawniła plany

2 min. czytania
15.11.2023 16:05

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wciąż kwitnie. Gwiazdy TVP mają ponoć konkretne plany ws. ślubu, które może pokrzyżować Paulina Smaszcz. Nemezis „Kurzopków” udzieliła Plotkowi wymownego komentarza.

Paulina Smaszcz chce zniszczyć ślub Cichopek i Kurzajewskiego? Ujawniła plany
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News, TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są ze sobą już od ponad roku. Ich uczucie wywołało w mediach niemały skandal, któremu Paulina Smaszcz regularnie dostarczała treści. Przypomnijmy, że „kobieta petarda” zdążyła nawymyślać byłemu mężowi od Pinokiów, szczurów czy kłamców, a oprócz tego oskarżyła go o brak kręgosłupa moralnego. Swego czasu Paulina stwierdziła nawet, że będzie grozić Maciejowi palcem nawet w trumnie.

Redakcja poleca

Cichopek i Kurzajewski planowali ślub? Mówiono o konkretnych datach

„Myślę, że nie pożyję długo, ale w tej trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze będę mu grozić palcem” – mówiła w podcaście FemiTALK.

Mimo trudności Kasia i Maciej wciąż jednak trwają w uczuciu, które doprowadziło ich do narzeczeństwa. Prezenter oświadczył się aktorce w Nowym Jorku, lecz nigdy nie zdradził mediom przebiegu tego ważnego dla nich momentu. Od dłuższego czasu natomiast przez portale plotkarskie przewijają się informacje na temat planowanego ślubu tych dwoje. Okazuje się, że ceremonia miała już nawet wyznaczoną datę, lecz finalnie nie odbyła się przez komplikacje.

Według doniesień gwiazdorzy TVP nie wyrobili się ze wszystkimi niezbędnymi formalnościami. W związku z tym weselisko miało zostać przełożone na inny termin. Jak donosi Plotek, para chciałaby, aby jeden z najważniejszych dni w ich życiu odbył się w należytym spokoju, dlatego nie zamierza spieszyć się z realizacją swoich planów.

Zobacz też: Quiz. Co wiesz o Katarzynie Cichopek? Sprawdź, czy pamiętasz jej początki

Paulina Smaszcz zamierza zniszczyć ślub „Kurzopków”?

Jakie zdanie na ten temat ma Paulina Smaszcz? Czy dziennikarka w związku z wymierzonymi jej krzywdami zamierza zniszczyć ślub „Kurzopków”? Opowiedziała o tym w rozmowie z Plotkiem.

Redaktorzy portalu skontaktowali się z Pauliną w celu poznania jej dalszych działań oraz rzekomego ślubu Kasi i Macieja. „Bez komentarza. Mam swoje bardzo szczęśliwe życie” – przyznała Smaszcz. Czy oznacza to finalne zakopanie topora wojennego?

Źródła: Radio ZET.pl/plotek.pl

Nie przegap
Odważne pytanie Cichopek w „Pytaniu na Śniadanie”. Kurzajewski aż się zawstydził
9 Zobacz galerię
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)