Obserwuj w Google News

Związek Qczaja i Tomasza Nakielskiego to już przeszłość? Informator ujawnia

2 min. czytania
14.11.2023 12:16
Zareaguj Reakcja

W czerwcu 2022 roku Qczaj ogłosił, że jest w szczęśliwym związku z Tomaszem Nakielskim. Tancerz i trener regularnie raczyli fanów swoimi zdjęciami czy nagraniami w mediach społecznościowych. Pudelek twierdzi jednak, że relacja tych dwojga nie przetrwała próby czasu.

Związek Qczaja i Tomasza Nakielskiego to już przeszłość? Informator ujawnia
fot. Instagram @thomasnakielsky

Qczaj to jeden z czołowych trenerów personalnych w celebryckim świecie. Jego poczynania śledzi w sieci ponad 600 tysięcy osób, a on sam zdaje się doskonale tam odnajdować. Daniel Kuczaj regularnie publikuje w mediach treści zarówno sportowe, jak i te bardziej komediowe, czy nawet aktorskie.

Redakcja poleca

Qczaj skonfliktował się z Agnieszką Kaczorowską

Przypomnijmy, że trener ma za sobą debiut na deskach teatru, gdzie miał okazję zapoznać się z Agnieszką Kaczorowską. Niedługo później Daniel i Bożenka z „Klanu” dość mocno się skonfliktowali. Gdy Kaczorowska została zwolniona z Teatru Tu i Teraz, Qczaj zarzucił Agnieszce bycie hipokrytką, kłamczuchą, a ponadto wypomniał jej „chlanie wina” w busie.

W prywatnym życiu Daniela było jednak nieco spokojniej. Qczaj spełniał się u boku Tomasza Nakielskiego i regularnie chwalił się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. 36-latek przyznał się do związku z mężczyzną w czerwcu 2022 roku i od tamtej pory brylowali na ściankach w swoim towarzystwie.

Zobacz też: Kabarety wracają do TVP? Robert Górski komentuje doniesienia

Jeszcze do niedawna mężczyźni zasypywali sieć swoimi zdjęciami czy filmikami. Źródło Pudelka donosi jednak, że w przyszłości możemy nie zobaczyć już żadnych kadrów z ich udziałem. Wieść niesie, że Qczaj i Nakielski podjęli decyzję o rozstaniu, ponieważ w ich związku nie działo się najlepiej. Tomek po raz ostatni wystąpił w nagraniu Daniela w sierpniu tego roku.

Qczaj rozstał się z partnerem? Niepokojące wieści zalały sieć

Pudelek donosi również, że lubiany trener zostawił pozytywny komentarz na koncie tancerza blisko tydzień temu. „Najlepsi! Prawie się żarciem udławiłem z wrażenia! Pozdrawiam znad talerza” – zachwalał wtedy. Redaktorzy próbowali skontaktować się z mężczyznami, lecz żaden z nich sprawy nie skomentował.

Przypomnijmy, że jeszcze na początku kwietnia karierę w mediach robiły wieści o tym, że Qczaj i Tomasz Nakielski planują wziąć ślub. Panowie chcieli sfinalizować swój związek, lecz sam trener przyznał publicznie, że ma  miał wobec tych planów konkretne wymagania. - On [Tomasz Nakielski — przyp. red.] bardzo by chciał. Ja chciałbym to zrobić, ale w naszym kraju. Myślę sobie, że tutaj płacę podatki, w tym kraju spełniam się zawodowo. Mieszkam tutaj, nie wyprowadzam się. Kocham, że to jest mój kraj. Myślę, że w tym kraju jest wielu niesamowitych ludzi, zresztą wystarczy spojrzeć na moje social media. I chciałbym tutaj – przy świadkach, przy przyjaciołach, przy ludziach, których mam wokół siebie móc powiedzieć, że ślubuję ci miłość i uczciwość małżeńską – wyznał w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Źródła: Radio ZET/pudelek.pl/jastrzabpost.pl

Nie przegap
Robert Biedroń, Krzysztof Śmiszek
6 Zobacz galerię
fot. print screen z Krzysztof Śmiszek/Instagram