Obserwuj w Google News

Magdalena Stępień jest już po rozwodzie? Celebrytka wyznaje: „Byliśmy młodzi”

2 min. czytania
14.11.2023 10:24
Zareaguj Reakcja

Magdalena Stępień dała się namówić niedawno na popularny w sieci trend. Celebrytka ujawniła fanom 6 nieznanych faktów na temat swojego życia prywatnego, a informacje, jakie ujawniła, mogą zaskoczyć niejednego. Okazuje się, że Magda ma za sobą ślub – w dodatku kościelny. Kto był tym szczęśliwcem?

Magdalena Stępień jest już po rozwodzie? Celebrytka wyznaje: „Byliśmy młodzi”
fot. Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień nadal jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka prężnie rozwija swoją działalność w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją ponad 250 tysięcy osób. Tam zresztą regularnie spowiada się ze swojego życia prywatnego oraz odpowiada na hejt związany ze zbiórką pieniędzy na kosztowne leczenie jej zmarłego syna.

Redakcja poleca

Magdalena Stępień w związku z Robertem Kochankiem? Tancerz komentuje

Mimo że od śmierci Oliwierka minął już rok, Magda wciąż tłumaczy opinii publicznej, że wcale nie zdefraudowała tych pieniędzy. Chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii, w lutym tego roku pokazała na Instagramie faktury ze szpitala.

Życie prywatne Magdy wciąż zajmuje portale plotkarskie. Szczególnie jeśli chodzi się o jej sprawy sercowe, które zdążyły wywołać w mediach niemałe zamieszanie. Była uczestniczka „Top Model” publicznie spierała się z Jakubem Rzeźniczakiem, a w ostatnim czasie dużo spekulowano o jej rzekomym związku z Robertem Kochankiem.

Według donosów Stępień i gwiazdor „ Tańca z gwiazdami” mieli spotykać się od kilku miesięcy. Niektórzy twierdzili też, że to właśnie on udaje się z Magdą na ekskluzywne wyjazdy do Dubaju. Sam zainteresowany sprawę skomentował dopiero niedawno. Tancerz ujawnił mediom, co tak naprawdę łączy go z modelką.

Magdalena Stępień ma za sobą rozwód? Ujawniła prawdę o sobie

Okazuje się jednak, że życie uczuciowe Magdy jest znacznie bogatsze, niż niektórzy mogli przypuszczać. Celebrytka postanowiła wziąć udział w popularnym w sieci trendzie, polegającym na ujawnianiu nieznanych faktów o sobie. Stępień przyznała się tam, że bardzo młodym wieku wyemigrowała do Wielkiej Brytanii i ma za sobą... ślub kościelny.

Magdalena Stępień ma za sobą rozwód
fot. Instagram @magdalena___stepien

Jak miałam 21 lat, wyszłam za mąż” – ogłosiła wszem wobec. Ciekawscy fani zaczęli drążyć temat, a ta zaczęła publicznie odpowiadać na ich pytania. Stąd mogliśmy dowiedzieć się, że uroczystość miała charakter kościelny, a ona nie żałuje dawnych decyzji, ponieważ uważa, że właśnie to było jej przeznaczone.

Z moim byłym mężem byliśmy bardzo młodzi, podjęliśmy decyzję o ślubie bardzo szybko, co okazało się złą decyzją. W praniu wyszło, że nie jesteśmy dla siebie stworzeni. Dziś jesteśmy na stopie koleżeńskiej, on ma nową rodzinę, jest szczęśliwy, a ja im bardzo kibicuję. Żadne z nas nie ma do siebie żalu za przeszłość i tak powinno być” – przekazała.

Radio ZET/Instagram @magdalena___stepien

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER