Obserwuj w Google News

Na Korniewską znów wylał się hejt. „My się myjemy i to często”

2 min. czytania
14.11.2023 09:31
Zareaguj Reakcja

Joanna Koroniewska uchodzi za jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Fani uwielbiają ją za luz, poczucie humoru i naturalność. Ta ostatnia cecha przysporzyła jej jednak ostatnio nieco kłopotu. Internauta wytknął aktorce, że ta… o siebie nie dba. Oberwało się też innym gwiazdom – ten sam zarzut wystosował do Zofii Zborowskiej i Aleksandry Żebrowskiej. Koroniewska nie wytrzymała i zdecydowała się bronić siebie i koleżanek.

Joanna Koroniewska
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Joanna Koroniewska wiele zawdzięcza „M jak miłość”

Joanna Koroniewska swoją przygodę w show-biznesie zaczynała od aktorstwa. W 2001 roku ukończyła łódzką Szkołę Filmową. Popularność zdobyła jednak już rok wcześniej, kiedy zaczęła występować w serialu „M jak miłość”. W hicie Dwójki wcieliła się w Małgorzatę – najmłodszą córkę Barbary i Lucjana Mostowiaków. Produkcja przyniosła jej ogromną popularność i sprawiła, że młodziutka aktorka zyskała rzeszę fanów.

Na planie serialu odnalazła także miłość. To właśnie podczas przerwy w zdjęciach udzieliła wywiadu Maciejowi Dowborowi, który w kolejnych latach został jej partnerem, a potem mężem. Para doczekała się dwóch córek – Janiny i Heleny. Swoją codzienność od kilku lat pokazują w mediach społecznościowych w postaci krótkich, zabawnych filmików i autorskim programie, emitowanym na platformie YouTube – „Dowbory Be Happy”.

Redakcja poleca

Joanna Koroniewska podpadła internautom

Choć wielu internautów nie ukrywa sympatii wobec aktorki, zachwyca się jej poczuciem humoru i naturalnością, coraz częściej spotyka się ona również z krytyką. Obserwatorzy nie raz wytykali jej mało kobiece kształty, czy zmarszczki. Koroniewska nie stroni bowiem od wrzucania zdjęć i filmików, na których odsłania nieco ciała. Często wrzuca także materiały, na których pokazuje się bez grama makijażu.

Aktorka nie zamierza uginać się jednak pod krytyką i często odpowiada na obraźliwe komentarze, wchodząc z internautami w polemikę. Tak było i ostatnim razem, kiedy jeden z użytkowników Instagrama odniósł się nie tylko do jej wyglądu, ale ocenił także jej koleżanki – Zofię Zborowską i Aleksandrę Żebrowską.

„Pani to taki typ jak Zborowska i Żebrowska. Totalne zaniedbanie i non stop głupie miny. Kiedy nowa rola?” – można było przeczytać.

Joanna Koroniewska postanowiła wówczas stanąć w obronie obrażanych gwiazd i ostro odpowiedziała na ten komentarz. „W lutym zapraszam do kina na moją premierę. A co do wymienionych zacnych koleżanek - ja naprawdę przysięgam. My się myjemy i to często” – zakończyła temat.

Źródło: Radio ZET/Fakt.pl

Nie przegap
Maryla Rodowicz, Dawid Podsiadło, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
10 Zobacz galerię
fot. MARIUSZ KAPALA GazetA LUBUSKAPolska PressEast News, Karol MakuratREPORTER, TRICOLORSEast News