Obserwuj w Google News

Joanna Koroniewska pokazała się w bikini. Obrzydliwe komentarze internautów

2 min. czytania
06.07.2023 12:15
Zareaguj Reakcja

Joanna Koroniewska ma „szczęście” do hejterów. Czego nie opublikuje – tam od razu pojawiają się dziesiątki czepliwych komentarzy. Raz chodzi o stopy, raz o włosy, innym razem o zmarszczki czy figurę. Tym razem aktorka zetknęła się z krytyką swojego biustu.

Joanna Koroniewska pokazała się w bikini
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER/East News

Joanna Koroniewska chętnie udziela się na Instagramie. Wraz z Maciejem Dowborem lub solo publikuje zabawne filmy i zdjęcia zdradzające, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Aktorka nie boi się naturalności i ciałopozytywności – wiele razy widzieliśmy ją na przykład bez makijażu. Teraz gdy dodała zdjęcie w bikini, internet zapłonął. Nagle wszystkich zaczęły obchodzić piersi Joanny i koniecznie musieli wyrazić swoje dość ohydne zdanie.

Zobacz także:  Joanna Koroniewska grozi hejterom. "Zobaczą to wasze dzieci"

Joanna Koroniewska skrytykowana. Poszło o… biust

Joanna Koroniewska już nie raz i nie dwa grzmiała na Instagramie na temat swojego wyglądu, odpowiadając bezmyślnym hejterom. Znów musiała zabrać głos, ale czy przesłanie trafi do autorów bulwersujących komentarzy? Jak sama przyznaje, ludzie nie przestają jej zaskakiwać.

Żona Macieja Dowbora skwitowała, że będzie pisać setki podobnych postów, ponieważ być może dzięki temu choć jedna osoba zaakceptuje swój wygląd. Dodała, że szkoda tracić czas na ograniczonych w myśleniu ludzi i dodała kilka zdjęć. Na jednym z nich uśmiechnięta pozuje w bikini, a kolejne to zrzuty ekranu pokazujące tok „myślenia” hejterów.

- Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, że ja lubię siebie i lubię to, jak wyglądam? Ale też i to, jak się starzeję. Mój mąż też nie narzeka. Więc w czym problem??? Dlaczego nadal niektórym TO przeszkadza?! Ideały są nudne. Moim skromnym zdaniem. Mam prawo być taka, jaka jestem, co wcale nie musi oznaczać, że o siebie nie dbam. I najważniejsze — ważne, że piersi są ZDROWE! Już ja wiem, o czym mówię. Rak może zniszczyć niejedną rodzinę – pisała Joanna Koroniewska.

Wpis Joanny Koroniewskiej to odpowiedź na serię dość obrzydliwych komentarzy od internautów:

- Ale, po co ten stanik na drugie rzebra???? [pis.oryg.] - brzmiał komentarz jednego z hejterów, którego screen udostępniła aktorka.

Redakcja poleca

- Dziś bez cycków na planie? - dopytywała kolejna osoba.

- Po co pani stanik na takie pryszcze? - dopiekali inni. Nic, tylko załamać ręce.

Gwiazdy pokazują swoje niedoskonałości. Cellulit, pryszcze, rozstępy to już nie temat tabu [FOTO]
15 Zobacz galerię
fot. Instagram/Maja Bohosiewicz/Ola Żebrowska/Deynn