Obserwuj w Google News

Śmierć w „M jak miłość”. Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać

2 min. czytania
27.05.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

„M jak miłość” doprowadzi widzów do łez. Producenci serialu podjęli trudną decyzję o uśmierceniu jednej z ulubionych postaci telewidzów. Kto pożegna się z produkcją TVP?

Śmierć-w-m-jak-miłość-po-wakacjach-widzowie-pożegnają-ważną-postać
fot. Instagram (@mjakmilosc.official)

Scenarzyści „ M jak miłość” nie mają dla widzów litości. Ostatnio bohaterowie ukochanego przez Polaków serialu TVP zmagają się z masą nieszczęść. Grany przez Mikołaja Roznerskiego Marcin przeżył dramat po zdradzie Izy, w którą wciela się była partnerka aktora, Adriana Kalska. Wkrótce z „M jak miłość” może pożegnać się Marcin Mroczek, bowiem serialowy Piotrek przejdzie groźny zawał. Na domiar złego producenci serialu podjęli decyzję o wcześniejszym zakończeniu sezonu i rozpoczęciu przerwy wakacyjnej jeszcze w maju. - Wciąż nie wierzę w głupotę TVP - pisała rozczarowana fanka. Teraz telewidzowie będą musieli przygotować się na kolejną tragedię. Z serialem pożegna się bowiem ważna postać.

Redakcja poleca

„M jak miłość”. Uśmiercą uwielbianego bohatera. Scenarzyści nie mieli innego wyjścia

Bohaterką, która przechodzi ostatnio trudne chwile, jest też Magda ( Anna Mucha). Kobieta jeszcze niedawno musiała pogodzić się ze zdradą Andrzeja ( Krystian Wieczorek) i spróbować ponownie zaufać mężczyźnie. Teraz przyjmie na siebie kolejny cios.

W 1736 odcinku zrozpaczona Krysia ( Hanna Mikuć) zadzwoni do Marysi ( Małgorzata Pieńkowska), by przekazać jej smutną wiadomość. Zapłakana poinformuje ją o śmierci Wojtka Marszałka, w którego wcielał się Emilian Kamiński. W tym przypadku scenarzyści nie mieli innego wyjścia. Odgrywający tę rolę aktor zmarł po ciężkiej chorobie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 2022 roku, dlatego podjęto decyzję o pożegnaniu go także w serialu.

Redakcja poleca

Po wakacjach widzowie dowiedzą się, że Krysia i Wojtek wybrali się do sanatorium. To właśnie tam dojdzie do tragedii. Początkowo o śmierci ojca Magdy będzie wiedziała jedynie Marysia. Wkrótce będzie jednak musiała przekazać smutną wiadomość. Jak zareaguje Magda? Przecież jeszcze niedawno ojciec pomógł jej po zdradzie Andrzeja... Odpowiedź na trudne pytanie telewidzowie poznają jesienią.

Polskie gwiazdy zmarłe w 2022 roku
17 Zobacz galerię
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News