Obserwuj w Google News

Marcin Mroczek znika z "M jak Miłość"? Dramatyczna decyzja scenarzystów

Maciej Friedrich
2 min. czytania
11.05.2023 15:49
Zareaguj Reakcja

Czy z "M jak Miłość" zniknie kolejny uwielbiany przez widzów aktor? Scenarzyści przygotowali dramatyczne wydarzenia z udziałem serialowego Piotrka. Czy Marcin Mroczek żegna się z serialem?

Marcin Mroczek znika z "M jak Miłość"?
fot. VIPHOTO/East News

" M jak Miłość" towarzyszy widzom Telewizji Polskiej od listopada 2000 roku. Produkcja jest starsza od wielu jej wielbicieli, a ulubieni bohaterowie dorastali razem z widzami, stając się niemal ich przyjaciółmi. Nie jest tajemnicą, że serial był trampoliną do kariery dla wielu obecnych gwiazd, na czele z Katarzyną Cichopek, Anną Muchą i braćmi Mroczkami. Wiele ikonicznych postaci przez lata pożegnało się z obsadą, doskonale pamiętamy między innymi przez wielu wyśmiewaną śmierć Hanki Mostowiak w kartonach. Czy już niedługo scenarzyści uśmiercą kolejną gwiazdę serii? Czarne chmury zawisły nad granym przez Marcina Mroczka Piotrem Zduńskim.

Marcin Mroczek odchodzi z "M jak Miłość"? Dramatyczne sceny w serialu TVP

Uważni widzowie "M jak Miłość" doskonale zdają sobie sprawę z kłopotów zdrowotnych serialowego Piotrka, który bagatelizuje sytuację i nie daje namówić się na badania. Niestety, jak informuje portal MSN, bohaterowi przyjdzie słono zapłacić unikanie lekarzy. W 1736 odcinku dojdzie do tragedii, podczas spaceru Piotr niespodziewanie osunie się na ziemię. Kinga (w tej roli Katarzyna Cichopek) wezwie pogotowie i rozpocznie reanimację. Okazuje się, że grany przez Marcina Mroczka Zduński miał zawał, a jego serce zatrzyma się w karetce. W ciężkim stanie trafi do szpitala, fundując widzom wiele emocji.

Redakcja poleca

Marcin Mroczek znika z "M jak Miłość"? Serialowy Piotrek może umrzeć

Przy łóżku Piotra czuwać będą Kinga i jego mama Marysia, a stan Zduńskiego będzie bardzo ciężki. Z pewnością wielu fanów obawia się, że oznacza to śmierć bohatera i zniknięcie Marcina Mroczka z obsady. Jednak na zdjęciach z nowych odcinków "M jak Miłość" możemy dostrzec aktora. Być może więc zawał był jedynie niebezpieczną sytuacją, dzięki której Piotrek zrozumie, że powinien zadbać o zdrowie.