Obserwuj w Google News

Marcin z „M jak miłość” targnie się na swoje życie? Wszystko przez zdradę Izy

2 min. czytania
23.05.2023 12:11
Zareaguj Reakcja

„M jak miłość” zaskoczy widzów przerażającym zwrotem akcji. Scenarzyści szykują dramatyczny koniec wątku rozpadu związku Izy i Marcina. Czy mężczyzna zginie nad rzeką, a Mikołaj Roznerski odejdzie z serialu?

m-jak-miłość-marcin-targnie-się-na-swoje-życie-wszystko-przez-zdradę-izy
fot. Instagram (@mjakmilosc.official)

Widzowie „ M jak miłość” od dłuższego czasu narzekają na wątek Izy i Marcina. Wcielający się w nich Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli związek w życiu prywatnym. Kiedy się rozstali, wciąż grali parę w serialu TVP. Niestety fani „M jak miłość” nie byli zadowoleni z tego, jak scenarzyści prowadzą ich historię. W życiu Izy pojawił się inny mężczyzna, a kobieta dopuściła się zdrady. Okazuje się, że Marcin nie będzie mógł poradzić sobie z niewiernością ukochanej. Czy ojciec Szymka i Mai targnie się na swoje życie?

Mikołaj Roznerski odejdzie z „M jak miłość”? Marcin zaginie nad rzeką

O odejściu Mikołaja Roznerskiego z „M jak miłość” plotkuje się od dłuższego czasu. Teraz scenarzyści serialu Telewizji Polskiej przestraszyli widzów, sugerując, że pożegnają oni Marcina w dramatycznych okolicznościach. Mężczyzna zaginie po tym, jak zobaczy Izę w ramionach Radka.

Redakcja poleca

W 1734 odcinku „M jak miłość” Marcin pojedzie do Grabiny na imprezę. Szybko zniknie jednak z siedliska, chwyci za butelkę whiskey i uda się nad rzekę. Pijany nie będzie chciał odebrać telefonu od niewiernej partnerki. Porzuci komórkę w śniegu i zniknie bez śladu.

Bohatera zaczną szukać Kasia, Jakub i Olek, a Aneta powiadomi Izę, że z Marcinem stało się coś złego. - Marcin zostawił swój samochód, a sam zniknął. Znaczy nie możemy go znaleźć. A Kuba znalazł jego telefon nad rzeką… - przekaże. - Boże, jak to? Boże, Marcin, coś ty zrobił? - wyszepcze przerażona kobieta.

Zobacz także: „M jak miłość” zaskoczy widzów. Marta wda się w romans z wrogiem rodziny?

Czy Marcin rzeczywiście targnie się na swoje życie? Widzowie otrzymają odpowiedź w 1734 odcinku serialu TVP. Możliwe jednak, że producenci szykują mocne zakończenie sezonu. Wkrótce nastąpi bowiem przerwa w emisji „M jak miłość”.

Oglądaj

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News