Obserwuj w Google News

„M jak miłość”: widzowie protestują. Nie chcą oglądać Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

2 min. czytania
29.03.2023 12:34
Zareaguj Reakcja

Widzowie serialu „M jak miłość” mają po uszy oglądania na ekranie małżeństwa Chodakowskich, w których wcielają się Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Wydawać by się mogło, że po latach spędzonych razem na planie, aktorzy nie powinni mieć problemu z wejściem w role. Coś jednak poszło nie tak.

"M jak miłość": widzowie mają dość Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej razem na ekranie.
fot. Piotr Molecki/East News

„M jak miłość” to serial z wieloletnią tradycją. Produkcja była trampoliną dla kariery Katarzyny Cichopek, braci Mroczków, Anny Muchy czy Mikołaja Roznerskiego. Choć ten ostatni początkowo cieszył się ogromna sympatią widzów, po latach sytuacja diametralnie się zmieniła. Dlaczego?

Zobacz też:  Anna Mucha zastawia ulicę, zjada kostkę lodu i nadrabia kalorie w cukierni [FOTO]

„M jak miłość” – widzowie mają dość małżeństwa Chodakowskich

Warto wspomnieć, że Mikołaj Roznerski oprócz sławy dzięki serialowi dostał również tytułową miłość. Aktor na planie zdjęciowym poznał Adrianę Kalską, z którą najpierw tworzył parę tylko w serialu, a później również i w prawdziwym życiu. Po czterech latach relacja zakończyła się. Serialowe małżeństwo tej dwójki wciąż jednak trwa.

Scenarzyści nie oszczędzają byłych partnerów często serwując im sceny, które dla wielu byłyby trudne do odegrania ze swoim byłym. Choć aktorzy próbują zachować profesjonalizm, okazuje się, że na ekranie nie iskrzy między nimi tak, jak kiedyś. Nie umknęło to oczywiście widzom, którzy swoimi spostrzeżeniami na temat serialowej Izy i Radka podzielili się w komentarzach na Instagramie serialu.

Redakcja poleca

- Iza powinna być z Radkiem, a Marcin też z kimś innym. Od czasu rozstania aktorów widać, że jest im trudno razem grać. Iza i Marcin... To już nie to co kiedyś... - napisał jeden z fanów „M jak miłość”.

- Scenarzyści przesadzają z tymi rozstaniami i zdradami... Niestety – dodał ktoś inny.

- Ta para jest męcząca, watek męczący – można przeczytać w kolejnym komentarzu.

- Szkoda ich, bo sporo przeszli razem i każde z osobna. Ale co zrobić, jak prywatne życie widać bierze tu górę – napisał kolejny fan produkcji.

Zobacz też:  Jakub Strzelecki zniknął z ekranów. Gwiazdor polskich seriali został księdzem

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – jak się rozstali?

Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską tworzył związek przez cztery lata. Para chętnie pokazywała się razem na branżowych imprezach i długo nic nie wskazywało na to, że między tą dwójką mogło się coś popsuć.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory Adriana Kalska wiosną 2022 roku.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl