Obserwuj w Google News

„M jak miłość” zaskoczy widzów. Marta wda się w romans z wrogiem rodziny?

2 min. czytania
16.05.2023 11:09
Zareaguj Reakcja

Producenci „M jak miłość” szykują dla widzów niemałe zaskoczenie. Marta spotkała się z Argasińskim. Czyżby ostry konflikt miał przerodzić się w płomienny romans? Wkrótce może okazać się, że nienawiść i miłość dzieli cienka granica.

m-jak-miłość-zaskoczy-widzów-marta-wda-się-w-romans-z-wrogiem-rodziny
fot. Instagram (@mjakmilosc.official)

Widzowie „ M jak miłość” nie mogą narzekać na nudę. Fanów serialu TVP od dawna denerwuje relacja Izy i Marcina, w których wcielają się byli partnerzy, czyli Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Niedawno poinformowano też, że z pracą na planie może pożegnać się Marcin Mroczek. Piotr Zduński będzie miał zawał i zawalczy o życie. Teraz producenci „M jak miłość” pokusili się o ciekawy wątek romantyczny. Marta Wojciechowska od dawna jest sama. Scenarzyści postanowili więc znaleźć dla niej partnera. Nieoczekiwanie spotkanie zaproponował jej… największy wróg rodziny.

Sensacja w „M jak miłość”. Marta i Argasiński będą mieli romans?

Łukasz Wojciechowski naraził się na ataki Jerzego Argasińskiego, gdy wdał się w romans z jego żoną, Patrycją. Od tego czasu mężczyzna nie daje spokoju synowi Marty. Ostatnio czarny charakter wyciągnął jednak rękę do prawniczki i zaproponował spotkanie.

Argasiński chciał wytłumaczyć Marcie, dlaczego uprzykrzał życie jej synowi. Początkowo nieufna kobieta zgodziła się na rozmowę, a manipulant doskonale wiedział, jak zmiękczyć jej serce. Mężczyzna zaproponował samotnej prawniczce wyjście na randkę.

- Pomyślałem sobie, że może teatr to świetne remedium na samotność - wypalił w ostatnim odcinku Argasiński, czym zszokował Martę.

Redakcja poleca

Czy to zapowiedź gorącego romansu bohaterów? Wkrótce widzów „M jak miłość” czeka przerwa w emisji ich ulubionego serialu. Wątek miłości byłych wrogów miałby się rozwijać w kolejnym sezonie produkcji Telewizji Polskiej.

Widzowie są jednak sceptyczni co do pomysłu na romantyczną relację wrogich sobie postaci. Część z nich uważa, że to kolejny podstęp Argasińskiego. Inni zauważają, że z „M jak miłość” robi się druga „ Moda na sukces”. Jeśli Marta związałaby się z Argasińskim, byłaby bowiem w związku z byłym partnerem obecnej ukochanej jej syna.

Podejrzewaliście scenarzystów „M jak miłość” o taką kreatywność w tworzeniu nowych wątków?

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News