Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski jest samotny i szuka miłości. Jaki jest jego ideał kobiety?

2 min. czytania
23.05.2023 08:22
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Rozenerski udzielił wywiadu, w którym zdradził, że wciąż jest samotny. Aktor szuka miłości na całe życie. Gwiazdor „M jak miłość” wyznał, jaki jest jego ideał kobiety.

mikołaj-roznerski-jest-samotny-i-szuka-miłości-jaki-jest-jego-ideał-kobiety
fot. Artur Zawadzki/East News

Mikołaj Roznerski zyskał ogólnopolską popularność dzięki roli Marcina w „ M jak miłość”. Wkrótce aktor zaczął pojawiać się w wielu kinowych produkcjach takich jak „Porady na zdrady” czy „Pech to nie grzech”. Zagrał także w serialach TVP Na dobre i na złe” i „ Ojcu Mateuszu”.

W życiu prywatnym nie wiedzie mu się jednak tak dobrze jak w zawodowym. Gwiazdor ma syna ze związku z Martą Juras. Przez kilka lat budował też romantyczną relację z Adrianą Kalską. Fani pary wciąż nie mogą się pogodzić z ich rozstaniem i doszukują się dowodów na ponowny rozkwit ich miłości.

Mikołaj Roznerski szuka partnerki. Czego wymaga od kobiet?

Aktor na przestrzeni lat miał spotykać się między innymi z Olgą Bołądź i Marceliną Zawadzką. Media łączyły go także z Anną Głogowską. Gwiazdor rzadko wypowiada się o swoim życiu prywatnym. W najnowszym wywiadzie uchylił jednak rąbka tajemnicy i opowiedział o poszukiwaniu miłości.

- Czy istnieje miłość na całe życie? Ja tego nie wiem. Mam już 40 lat i ciągle szukam. Mam 12-letniego syna i ciągle szukam tej miłości na całe życie - mówił w podcaście Edyty Folwarskiej „Bez tabu”.

W dalszej części rozmowy Roznerski zdradził, jakiej szuka kobiety. Opowiedział też, jak wyobraża sobie idealny związek. Okazuje się, że aktor nie zwraca przesadnej uwagi na wygląd potencjalnej partnerki.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca

- Musi być sobą. Znać swoją wartość jako kobieta, niezależnie od tego, w jakim jest wieku. (...) To wszystko polega na cierpliwości i dbaniu o siebie, na stworzeniu wspólnego domowego ogniska, partnerstwa, dogadywania się, kompromisów. Atrakcyjność fizyczna, póki jesteśmy młodzi, w dzisiejszych czasach przewyższa wartości, ale kiedyś się kończy. Wierzę, że ktoś, kto kocha, potrafi później być przyjacielem - powiedział.

Najbardziej medialnym związkiem Roznerskiego był ten z Kalską. Mimo rozstania para wciąż spotyka się na planie „M jak miłość”. Widzowie są już jednak znużeni oglądaniem byłych partnerów. Czyżby więc wkrótce serialowy Marcin miał zacząć szukać nowej partnerki tak, jak wcielający się w niego Roznerski? A może aktor całkowicie zniknie z produkcji TVP?

Zobacz także: „M jak miłość”. Marcin targnie się na swoje życie? Wszystko przez zdradę Izy