Obserwuj w Google News

Adriana Kalska pokazała się w sukni ślubnej. "Już niedługo wielki dzień"

2 min. czytania
18.05.2023 18:40
Zareaguj Reakcja

Adriana Kalska na zdjęciu w sukni ślubnej. Gwiazda znana z serialu "M jak miłość" i "Papier na szczęście" została panną młodą. Fotka, na której była partnerka Mikołaja Roznerskiego jedzie autem na ceremonię wywołała ogromne poruszanie w komentarzach. 

Adriana Kalska w serialu "Papier na szczęście"
fot. Instagram:@papierynaszczescie_tvn7

Adriana Kalska w 2015 roku dołączyła do obsady serialu "M jak miłość" i wcieliła się w postać Izabeli Chodakowskiej. Rola nie tylko przyniosła jej sporą popularność, ale także zapoczątkowała jej wielki romans z Mikołajem Roznerskim. W mediach huczało o zaręczynach, a nawet rzekomym ślubie. Niestety fani "M jak miłość" nie zdążyli zobaczyć swoich ulubieńców przed ołtarzem. Pod koniec 2022 roku para ogłosiła rozstanie. Niedawno jednak Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zaskoczyli internautów wspólnym zdjęciem na Instagramie. 

Redakcja poleca

Adriana Kalska z "M jak miłość" w sukni ślubnej 

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Adriany Kalskiej jadącej autem do ślubu w białej sukni. Aktorka została panną młodą. Fani uważnie śledzący jej social media wiedzą nawet, kto został jej mężem.

Oczywiście nie chodzi o prawdziwe życie, lecz serial TVN7 "Papiery na szczęście", w którym Adriana Kalska gra Martę Wiśniewską. Jej bohaterka właśnie szykuje się do ślubu z ukochanym Adamem. 

- Już niedługo wielki dzień - zapowiedziała ślubny odcinek gwiazda produkcji. 

Fanom zakręciła się łezka w oku. Niestety ślub głównych bohaterów kończy serial nadawany od września 2021 roku. 

Wielki dzień i wielki koniec serialu

- Będzie mi go brakowało - komentują zasmuceni widzowie. 

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Koniec serialu TVN7 "Papiery na szczęście". Nie będzie kolejnych sezonów

Przed Wielkanocą okazało się, że serial "Papiery na szczęście" nie będzie kontynuowany. 

Wczoraj był ostatni dzień naszej pracy na planie "Papierów na szczęście". Moja kolejna krakowska przygoda skończyła się i na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję za wszystkie spotkania, wymiany energii i za wszystkie dobre chwile - pożegnała się z widzami Adriana Kalska. 

Produkcja znika z anteny z powodu niskiej oglądalności, ale będzie ją można odtworzyć na Player.pl. Ostatni odcinek "Papierów na szczęście" zostanie wyemitowany w TVN7 we wtorek 27 czerwca 2023 roku o godzinie 18.30. Zostaną w nim pokazane śluby trzech par: Marty i Adama, Beaty i Staszka oraz Reni i Henryka.